روشن: به قیافه تبریزی نمی خورد در استقلال بازی کند!

حسن روشن گفت: به قیافه تبریزی نمی خورد در استقلال بازی کند. نمی دانم چه کسی او را آورده است....

حسن روشن گفت: به قیافه تبریزی نمی خورد در استقلال بازی کند. نمی دانم چه کسی او را آورده است.

به گزارش مدال، حسن روشن پیشکسوت باشگاه استقلال همیشه خیلی رک حرفش را می زند. حرف های او هم معمولاً یکسری ها را خوشحال می کند و یکسری ها را شاکی. او حرف های تازه ای درباره شهرآورد و ماجرای لگد زدن تبریزی به کلمن در بازی با ذوب آهن به زبان می آورد.
باید‌ پول‌ کلمن‌ را‌ بدهد
به قیافه تبریزی نمی خورد در استقلال بازی کند. نمی دانم چه کسی او را آورده است. وقتی او را به استقلال می آورند می آید و به کلمن هم آن طور لگد می زند. به نظر من باید پول کلمن را هم از مرتضی تبریزی بگیرند!
اینها‌ را‌ نمی شناسم
من اصلا آرش رضاوند و محمد دانشگر را نمی شناسم. از تبریزی هم دو بازی دیدم؛ یکی مقابل پرسپولیس و یکی هم این بازی.
مقصر‌ اینها‌ نیستند
دانشگر را دیدم که در بازی با ذوب آهن عصبی بود. من نمی گویم اینها بچه های بدی هستند ولی بازیکنی که در استقلال است، باید در حد و اندازه های این تیم باشد. اینجا استقلال است، تیم رقیب هم پرسپولیس است. اینجا نمی دانم خونه به خونه و اونجا و اینجا نیست. بازیکن که مقصر نیست. مقصر کسی است که اینها را به استقلال می آورد. گول دلال ها را خورده اند.
باشگاه‌ را‌ درست‌ کنید
جلوی خود فتحی گفتیم. گفتیم بابا ما با شما رفیق هستیم ولی اینکه مدیریت نیست. طرف می خواهد بمیرد به اتاق مدیر می رود. می خواهد داد بزند به اتاق مدیر می رود. بابا این طوری نیست که. شما باید کمیته های مختلف داشته باشی و خودت فقط مدیریت کنی ولی الان آقای فتحی یک تنه باشگاه را مدیریت می کند. همه تصمیم ها را خودش تکی می گیرد. نتیجه همین می شود. خود فتحی متوجه نیست. الان بازیکن و مربی را خودش می آورد. بابا ما نگفتیم فتحی را عوض کنید گفتیم اگر ایشان نمی تواند به کار ادامه دهد خودش استعفا کند و از استقلال برود. نگفتیم مدیر را ۶ ماه یک بار عوض کنید، گفتیم باشگاه را درست کنید. وضعیت همین طور پیش برود در استقلال فاجعه اتفاق می افتد.
یلخی نیست
لگد زدن تبریزی و امثالهم باید در کمیته انضباطی بررسی شود، نه اینکه مدیر باشگاه بگوید او اخراج نشود یا اخراج شود. یلخی که نیست. شما باید روی اصول و برنامه جلو بروی. باید چنین پرونده ای به کمیته انضباطی برود.
احمدزاده‌ محروم‌ شود
الان کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال خوب کاری کرده فرشاد احمدزاده را محروم کرده است. به نظر من او را باید یک سال محروم کنند. بازی به این مهمی. دو تیم هم کلی تماشاگر دارند. باید طوری با بازیکنان برخورد کنند که عبرت شود برای بقیه و دیگر از این کارها در زمین نکنند.

 

بیشتر بخوانید:

ارزش افزوده تبریزی!

نصب دوربین در ورزشگاه ها دنباله رو پروژه آزادراه تهران-شمال!

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال حسن روشن مرتضی تبریزی فوتبال