روشن: جای منصوریان بودم استعفا می‌كردم

شكست سنگین و 6 بر یك استقلال تهران مقابل العین امارات باعث ناراحتی پیشكسوتان هم شده است ......

شكست سنگین و 6 بر یك استقلال تهران مقابل العین امارات باعث ناراحتی پیشكسوتان هم شده است.

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، یكی از این پیشكسوتان حسن روشن است. ستاره سال های دور آبیها كه مثل همیشه حرف هایش را رك و پوست كنده به ما زد.

* بازی استقلال و العین را دیدید؟

نصفه و نیمه دیدم اما كلی حرص خوردم. همین امروز هم توی كوچه و خیابان مردم با وجود آنكه به ما علاقه دارند متلك هم میاندازند!

* چه متلكی؟!

یكی میگوید تیم اول پایتخت كه 6 تا نمیخورد. آن یكی میپرسد 6 قدیم درست است یا 6 جدید؟! خلاصه آنكه ما هم باید تاوان این شكست سنگین را پس بدهیم!

* حالا به نظر شما 6 گلی كه در قدیم مقابل پرسپولیس خوردید دردناك تر بود یا این 6 تای جدید؟

آن روزی كه ما 6 گل از پرسپولیس خوردیم مغرور بودیم. مغرور بازی كردیم. ما 4 تا بچه بودیم. من و پرویز مظلومی. حسن نگارش و هادی نراقی، بقیه همه بزرگ و اسم و رسم دار و حتی 2 گلر ملیپوش داشتیم. با غرور زیادی بازی كردیم و باختیم. آن شكست یك جور دردناك بود و این یكی هم جور دیگر! به هر حال شما وقتی به مردم میگویید مسابقات آسیایی بازی ملی است ابعاد آن هم وسیع تر میشود.

* شما گفته اید رضا افتخاری مدیرعامل استقلال باید استعفا كند؟

نه تنها افتخاری بلكه علیرضا منصوریان هم باید استعفا كند. من جای این دو بودم به احترام مردم و هواداران استعفا میكردم. آن وقت چه میشد؟

* چه میشد؟!

مردم تعیین میكردند كه مثلاً منصوریان بماند یا افتخاری برود. استعفا كردن در این شرایط و پس از شكست 6 بر یك تنها كاری است كه میتواند كمی هواداران را تسكین بدهد.

* اشتباه استقلال كجا بود كه 6 گل خورد؟

اشتباه كه یكی، دوتا نبود. از همان روز بعد از برد یك بر صفر مقابل العین كه دوستان مدعی شدند 50 درصد راه صعود را رفته اند اشتباه كردند.

* موارد دیگر؟

شما ببینید آنقدر از صعود مطمئن بودند كه اغلب استقلالیها در همین چند روز گذشته مراسم ازدواج و عروسی خود را برگزار كردند. آنها نمیدانستند العین چه انگیزه ای در خانه دارد. العینیها در امارات پشت سر الجزیره و الاهلی مانده اند و میخواستند در آسیا جبران كنند اما ما...

* عمر عبدالرحمان هم هر كاری دلش خواست انجام داد. این طور نیست؟

ما اشتباه كردیم. مكویان را كه یك دفاع وسط است به عنوان مأمور مهار عموری (لقب عمر عبدالرحمان) گذاشتیم در حالی كه بقیه هم بودند. العین تیم تر بود. تازه مكویان هم این كاره نبود و دیدیم ستاره حریف هر كاری دلش خواست كرد و 2 گل هم زد.

* ظاهراً پس از پایان بازی با العین، استقلالیها گفته اند با خرید چند بازیكن بین المللی جبران میكنند؟

این حرف ها برای ماست مالی است و كاربردی ندارد! بهتر است دوستان همان طور كه گفتم به احترام مردم و هواداران استعفا كند و دنبال راهكارهای دیگر نباشند چون جواب نمیدهد!

 

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال