روشن: خدا را شکر مدیرعامل نداریم که بخواهد دروغ بگوید

پیشکسوت استقلال مدعی شد که وزارت و مدیران تنها به دنبال ساختن یک تیم هستند و توجهی به باشگاه ندارند....

به گزارش "ورزش سه"، حسن روشن پیشکسوت آبی پوشان در مورد شرایط بغرنج استقلال گفت: خوشبختانه من هیچ خبری از باشگاه ندارم. تنها از طریق رادیو و تلویزیون یا جراید اخبار را دنبال می کنم و می دانم تمام تصمیمات باشگاه مثل تصمیم به انتخاب فکری عجولانه است. آقای محمود فکری هم استقلالی است و هم مربی خوبی است ولی تصمیم گیری به این سرعت برای هیچ باشگاهی مقبول نیست. 


وی خاطرنشان کرد: روز گذشته از دفتر وزیرورزش با من تماس گرفتند تا در جلسه شرکت کنم ولی من عذرخواهی کردم و به این جلسه نرفتم. ما نمی توانیم بدون تشکیل کمیته فنی یک دفعه تصمیم بگیریم. آن هم درخصوص موضوعات مهمی نظیر انتخاب سرمربی، بازیکن، قراردادها و... که کمیته فنی نقش مهمی دارد.


روشن گفت: من فقط نگران حال هواداران استقلال هستم. من به جز بحث پیشکسوتی، هوادار این تیم هستم و نگران. من از آقای وزیر خواهش میکنم طوری عمل نکنند که همه فکر کنند وزارت در مشکلات استقلال مقصر است. اکنون رفته رفته خود ما هم ممکن است وزارت را مقصر مشکلات بدانیم. 


وی در پاسخ به این سوال که خروجی جلسات ناگهانی مانند جلسه وزیرورزش با پیشکسوتان چیست و آیا این جلسات بیشتر نمایشی است، توضیح داد: این جلسات به هیچ عنوان مشکلی از استقلال را حل نمی کند. اینکه ناگهانی ما را دعوت کنند، درست نیست. باید این جلسات همیشگی باشد و اگر قرار است جلسه ای تشکیل شود، توسط کمیته پیشکسوتان افراد مدنظر را دعوت کنند. ما باید ابتدا باشگاه را درست کنیم و سپس به سراغ تیم برویم. وزارت ورزش نمی‌خواهد باشگاه را درست کند بلکه فقط می‌خواهد یک تیم را به مسابقات بفرستد.


او ادامه داد: باید کار را به دست کاردان سپرد و پیشکسوت ها همگی جمع شوند و کمیته ای را تشکیل دهند و هوادار باید امیدش ابتدا به خدا باشد و سپس به پیشکسوتان تا بتوانند تیم را حفظ کنند. تصمیماتی که در این مدت گرفته شده، عجولانه بوده است. هیچ گاه تصمیمات درستی گرفته نشده است. امیدواریم وضع استقلال بهتر شود نه اینکه هوادار را گول بزنیم.


روشن گفت: این موضوع انتخاب فکری به عنوان سرمربی استقلال، از قبل سناریونویسی شده بود. حتی آقای نظری جویباری که عضو هیئت مدیره نساجی بود، از چند ماه پیش اعلام کرد چنانچه استقلال فکری را بخواهد، مشکلی با انتقال او نداریم. 


پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد شرایط تیم رقیب، توضیح داد: پرسپولیس نیز وضعیت خوبی ندارد ولی چون در حال حاضر نتیجه می گیرد، این مسئله پنهان است. پرسپولیس هم وضعیت بهتری نسبت به استقلال ندارد و باید به این تیم به عنوان نماینده ایران کمک کرد تا بتواند نتیجه لازم را بگیرد.


او ادامه داد: انتخاب فکری، یک بی احترامی به باشگاه نساجی است. من شنیده ام که این تیم ۵ میلیارد بابت رضایت نامه فکری می خواهد. استقلال خودش طلب زیادی دارد و حق الزحمه فکری هم باید پرداخت شود.


روشن در پایان گفت: ان شالله هوادار استقلال این بار گول نخورد و خدارا شکر مدیرعامل نداریم که بخواهد دروغ بگوید. ولی امیدوارم دیگر کمتر دروغ بشنویم.

تگ ها


استقلال تهران حسن روشن