روشن: منصوریان به استقلال برگردد بهتر است

به گزارش مدال به نقل از خبرورزشی، روشن در واکنش به اخبار مربوط به توافق استقلال با وینفرد شفر می گوید: رزومه هر مربی باید بررسی شود ......

به گزارش مدال  به نقل از  خبرورزشی، روشن در واکنش به اخبار مربوط به توافق استقلال با وینفرد شفر می گوید: رزومه هر مربی باید بررسی شود. نباید هر مربی که اسم قشنگ یا ظاهر خوشگل تری داشت، سرمربی شود! آقایان مربی خودشان را انتخاب کرده اند و مطرح کردن برخی اسم ها تنها عوام فریبی است. شفر بازنشسته است و برای تیمی مثل استقلال که این همه بحران دارد، آدم ضعیفی است. استقلال آدم قوی می خواهد. اگر نظر کمیته فنی را نخواهند، به قول علی پروین این کمیته یعنی کشک! مربی باید آنقدر قوی باشد که با او قرارداد سه ساله بسته شود. اگر قرار بر عقد قرارداد شش ماه باشد، دور ریختن پول است.

او در پاسخ به این سوال که چه کسی را گزینه مناسبی برای استقلال می داند، پاسخ می دهد: الان مربی خوبی خارجی نداریم. بازی های اروپا و آمریکا شروع شده و مربی درست و حسابی نیست. باید با همین وضعیت کار کنند. اگر علیرضا منصوریان برگردد، بهتر است، در غیر این صورت میک مک درموت گزینه خوبی است. بازی با سپیدرود نشان داد که بازیکنان تحت فشار بودند. مهم ترین مسئله بدنسازی است که میک خودش مسئول این کار است. البته با این شرایط، شاید منصوریان نیاید و پیشنهادم این است که افرادی از کمیته فنی مانند جواد زرینچه و مجید نامجومطلق به استقلال کمک کنند.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال