روشن: پورحیدری و حجازی را باشگاه کشت!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید: پورحیدری و حجازی را باشگاه کشت، ما هم بیاییم جلو، ما را هم می‌کشند....

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید: پورحیدری و حجازی را باشگاه کشت، ما هم بیاییم جلو، ما را هم می‌کشند.

به گزارش مدال، حسن روشن، یشکسوت فوتبال ایران در مراسم برترین‌های لیگ برتر اظهار کرد: مسابقات تازه شروع شده است. البته هواداران چند سالی است که به باخت‌های استقلال عادت کرده‌اند. من الان هفت ماه است اخبار تیم را نه دنبال می‌کنم و نه حرفی می‌زنم. اگر حرفی بزنم باید فقط در دادگاه باشم. در هر صورت به استقلال خیلی ظلم می‌شود.

او درباره ماجرای کنفرانس مطبوعاتی استراماچونی هم بیان کرد: فدراسیون چه گناهی کرده است؟ مقصر آن اتفاقات باشگاه است. فدراسیون اصلا در مسائل لیگ کاره‌ای نیست و لیگ دست سازمان لیگ است. در همه جای دنیا این است. فدراسیون کارهای کلان انجام می‌دهد.

روشن در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به دیاباته مهاجم خارجی استقلال چیست، گفت: خدا را شکر من دیابت ندارم. من اصلا نگاه نمی‌کنم و نمی‌شناسم و به خاطر همین اظهار نظر کردنم غلط است.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این پرسش که چرا در نبود منصور پورحیدری و ناصر حجازی بیشتر در مسائل استقلال دخالت نمی‌کند اظهار کرد: آن‌ها را هم باشگاه کشت. ما هم بیاییم جلو، ما را هم می‌کشند. باشگاه باید بزرگانش را روی سرش بگذارد و کار را به جوان‌ترها بدهد. این دو نفر را هم خود باشگاه کشت.

بیشتر بخوانید:

حجازی: امیدی به این استقلال ندارم

 

تگ ها


حسن روشن ناصر حجازی منصور پورحیدری پیشکسوت استقلال