روش عجیب مورینیو برای پایان دادن به بحران+ عکس

مستند جدید باشگاه تاتنهام تصاویر جدیدی از درگیری بین سون هیونگ مین و هوگو لوریس دو بازیکن این تیم در رختکن ارائه داده که نشان می دهد درگیری بین آنها بسیار شدید بوده....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سون هیونگ مین و هوگو لوریس دو بازیکن تاتنهام در ماه جولای و در جریان پیروزی ۱-۰ تاتنهام مقابل اورتون در زمین چمن با هم درگیر شدند. حالا مشخص شده که درگیری این دو در رختکن هم ادامه داشته و یک درگیری شدید و جدی بوده است.

قسمت جدید مستند آمازون درباره تاتنهام به درگیری سون و لوریس می پردازد

در جریان دیدار تاتنهام و اورتون زمانی که سوت پایان نیمه اول به صدا درآمد درحالیکه بازیکنان تاتنهام در حال ترک زمین بودند هوگو لوریس سنگربان تاتنهام با عصبانیت به سمت سون رفته و او را متهم کرد که به عقب برنمی گردد. سون و لوریس چنان با هم درگیر شدند که بازیکنان تاتنهام مجبور به مداخله شدند تا آنها را از هم جدا کنند.

تلاش نکردن سون هیونگ مین برای جلوگیری از هجوم یری مینا بازیکن اورتون اتفاقی بود که لوریس را عصبانی کرده بود. اما حالا در اپیزود جدیدی از مستند باشگاه تاتنهام با عنوان All or Nothing به این درگیری به صورت کامل پرداخته شده و مشخص است درگیری آنها در رختکن هم ادامه داشته.

درحالیکه بازیکنان به رختکن وارد می‌شوند لوریس در حالی دیده می‌شود که به سمت سون قدم برمی دارد و ستاره کره ای هم مشغول فریاد زدن بر سر او است. لوریس بر سر سون فریاد می‌زند: " تو با هری و لوکاس فرقی نداری. یک دقیقه مانده به سوت پایان نیمه رهایش کردی. یک دقیقه مانده بود ولی نزدیک بود گل بخوریم".

در صحنه بعدی لوریس در حالی دیده می‌شود که به سون نزدیک شده و دو طرف در آستانه درگیری شدید فیزیکی قرار دارند که سرژ اوریه پا در میانی کرده و مانع لوریس می‌شود.

ژوزه مورینیو بلافاصله بازیکنان را به جلسه‌ای در رختکن فرا خوانده و می‌گوید: " اتفاقی که اینجا افتاد... من کل داستان را نمی دانم. این را می دانم که لوریس می خواسته تو به عقب برگردی. ولی اگر تو بچه ای و لوسی این خیلی بد است! ".

در ادامه مستند تصاویری از انتهای مسابقه نشان داده می‌شود که بعد از سوت پایان و پیروزی تاتنهام لوریس و سون یکدیگر را در زمین مسابقه بغل می‌کنند. لوریس در پایان بازی به خبرنگاران گفت: " این اتفاقی است که به رختکن تعلق دارد و همانجا خواهد ماند".

بیشتر بخوانید:

طعنه دوباره مورینیو به پپ؛ این بار با سوژه لیونل مسی!

مدافع تاتنهام دفتر مورینیو را به هم ریخت+ عکس

 

 

تگ ها


فوتبال جهان تاتنهام فوتبال