روش عجیب و خطرناک رونالدو برای تمرین سرعت!

کریستیانو رونالدو در نوجوانی برای پیشرفت از هیچ چیز نمی ترسید حتی از خطر تصادف با اتوموبیل....

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو در آکادمی فوتبال اسپورتینگ لیسبون بود که رشد کرد و تبدیل به بازیکنی شد که چشم سر الکس فرگوسن سرمربی سابق یونایتد را در سال ۲۰۰۳ گرفت. او سپس شش سال را در جمع شیاطین سرخ پشت سر گذاشت و در نهایت با پیوستن به رئال مادرید به همه افتخارات ممکن شخصی و تیمی دست یافت. رونالدو در یونایتد نیز برنده توپ طلا و لیگ قهرمانان شده بود.

فرناندو سانتوس سرمربی تیم ملی پرتغال خاطره ای جالب از رونالدوی نوجوان دارد. فوق ستاره حال حاضر یوونتوس در ۱۴ و ۱۵ سالگی برای تمرین سرعت و نیز پرورش عضلاتش، روشی عجیب و غریب را انتخاب کرده بود.

سانتوس در مصاحبه جدید خود این خاطره جالب را از رونالدو تعریف کرد:« رونالدو معنای واقعی تلاش برای رسیدن به رویاهاست. اینکه بنشینید و منتظر باشید رویای تان برآورده شود، غیرممکن است و برای رسیدن به آن باید سختی و مرارت بکشید. جایگاه کنونی رونالدو بیهوده به دست نیامده است.

رونالدو در ۱۴ و ۱۵ سالگی به پاهایش وزنه می بست و برای عبور از خیابان صبر می کرد تا چراغ زرد شود و تا قبل از قرمز شدن به سرعت راهی سوی دیگر خیابان می شود. هدف او تمرین سرعت و نیز قوی تر کردن عضلاتش بود. شاید عجیب و خطرناک باشد، ولی رونالدو برای پیشرفت از هیچ چیز نمی ترسید.»

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو فوتبال جهان فرناندو سانتوس رئال مادرید اسپورتینگ لیسبون یوونتوس منچستر یونایتد فوتبال