روملو به میلان رسید؛ پایان خوش لوکاکو با اینتر+ عکس

مسئولان باشگاه‌های اینترمیلان و منچستریونایتد سرانجام بر سر انتقال روملو لوکاکو به نراتزوری به توافق رسیدند، توافقی که انتظار می‌رود تا ساعاتی دیگر رسماً اعلام شود....

به گزارش مدال؛ سرانجام داستان جدایی «روملو لوکاکو» از منچستریونایتد به پایان رسید و مهاجم بلژیکی که هفته پیش در آستانه پیوستن به یوونتوس بود، سر از اینتر در آورد. مهاجم بلژیکی شیاطین سرخ اکنون به شهر میلان رسیده و تا ساعاتی دیگر با پشت سر گذاشتن تست‌های پزشکی خود قرارداد 73 میلیون پوندی با اینتر امضا خواهد کرد. از مدت‌ها پیش «آنتونیو کونته» او را قرار داشت و حالا سرمربی جدید نراتزوری می‌تواند از حضور او در ترکیب خود در فصل پیش رو بهره ببرد.

روملو امروز صبح در یکی از فرودگاه‌های ایتالیا رویت شد و آماده است تست‌های پزشکی باشگاه جدید خود را بگذراند. باشگاه منچستریونایتد هنوز این قرارداد را تایید نکرده‌ اما گفته می‌شود آنها پیشنهاد 73 میلیون پوندی نراتزوری را پس از یک روز مذاکره فشرده در لندن قبول کرده‌اند. در قرارداد او با اینتر از سوی منچستریونایتد بندی قرار داده شده که در صورت فروش او درصدی به شیاطین سرخ تعلق خواهد گرفت. شبکه معتبر «Sky Sports» نیز تصاویری از ورود او به میلان در ساعت دو بامداد به وقت محلی منتشر کرده است.

مهاجم 26 ساله بلژیکی شب گذشته به شهر میلان پرواز کرد. ضمن اینکه «فدریکو پاستورلو» تصویری در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت:«آماده پرواز... مقصد میلان.»

بیشتر بخوانید:

مدیربرنامه‌های استراماچونی لوکاکو را به ایتالیا برد!

تگ ها


روملو لوکاکو شیاطین سرخ اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات روملو لوکاکو منچستر یونایتد اینتر میلان سری آ لیگ برتر فوتبال