روملو لوکاکو راز انتقال به چلسی را فاش کرد

روملو لوکاکو، ستاره بلژیکی چلسی، راز نهایی شدن انتقالش به این تیم را فاش کرد....

به گزارش "ورزش سه"، روملو لوکاکو بعد از یک فصل فوق العاده که با اینتر پشت سر گذاشت و با این تیم فاتح اسکودتو شد، در تابستان ساز جدایی کوک کرد و نهایتاً با انتقالی ۱۱۵ میلیون یورویی به چلسی پیوست تا بعد از هشت سال دوباره به تیم لندنی بازگشته باشد. باشگاه لیگ برتری تلاش زیادی برای جذب لوکاکو انجام داد اما سه پیشنهاد این تیم رد شد تا اینکه ستاره بلژیکی مجبور شود خودش اقدام کرده و خواهان جدایی شود.

روملو لوکاکو حالا در جدیدترین مصاحبه اش پیرامون جدایی از اینتر و پیوستن به چلسی می گوید: "باتوجه به سومین پیشنهاد چلسی متوجه شدم که واقعاً علاقه آنها جدی است. چلسی ۱۱۰ میلیون یورو به علاوه زاپاکاستا را پیشنهاد داد اما اینتر پاسخ منفی داد بنابراین من به دفتر سیمونه اینزاگی رفتم تا از او درخواست کنم که در این باره توافق کنند. من به او گفتم اینتر مرا از شرایط بدی خارج کرد اما می‌خواهم به خاطر چلسی آنجا را ترک کنم."

گفتنی است روملو لوکاکو در دو فصل حضور خود در اینتر ۹۵ بازی برای این تیم انجام داد و موفق شد ۶۴ گل برای این تیم به ثمر برساند. ستاره بلژیکی که با قراردادی ۷۵ میلیون یورویی از منچستریونایتد راهی نراتزوری شده بود، در اینتر کاملا احیا شد و همانطور که گفته شد فصل گذشته به همراه این تیم به قهرمانی سری آ رسید؛ موضوعی که باعث شد اینتر به سلطه یک دهه‌ای یوونتوس بر فوتبال ایتالیا پایان دهد که لوکاکو نیز نقش اساسی در آن ایفا کرد.

تگ ها


اینتر میلان روملو لوکاکو فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال