رومینیگه: به رئال و همه دنیا پیغامی واضح فرستادیم

مدیر اجرایی بایرن مونیخ در مورد رد پیشنهاد نجومی رئال برای فرانک ریبری صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، رئال مادرید در چندین مقطع تلاش داشت تا روبرت لواندوفسکی را از بایرن جذب کند اما هر بار پاسخ بایرن منفی بود. کارل هاینس رومینیگه مدیر اجرایی سابق بایرن بارها به فلورنتینو پرز رئیس رئال پاسخ منفی داد و در مصاحبه با آاس فاش ساخت که در مورد فرانک ریبری نیز همین موضع را داشت و شخصا مانع انتقالش به رئال شد.

زمانی فرانک ریبری ستاره بایرن و مدعی توپ طلا بود و رئال نیز بی تاب جذب او اما بایرن هرگز مقاومت خود را نشکست و ریبری هر بار قراردادش را تمدید کرد.

رومینیگه در این رابطه به آاس گفت:« فلورنتینو پرز را سال هاست می شناسم. او هم شناخت خوبی از من دارد. در صحبت های مان هرگز حرفی از لواندوفسکی مطرح نشد چون پرز می دانست که او را نمی فروشیم.

زمانی رئال فرانک ریبری را می خواست و با ما رسما نیز وارد مذاکره شد. ما می خواستیم پیغامی برای دنیا بفرستیم که بایرن باشگاهی نیست که بازیکن بخرد و برای سود بیشتر بفروشد. رئال به ما پیشنهاد ۷۵ میلیون یورویی ارائه داد که در آن مقطع رکورد گران ترین بازیکن دنیا را نصیب ریبری می کرد اما خوب یادم است که مقابل پرز نشستم و مذاکره کردیم.

موضع ما مشخص بود و به پرز گفتم که نه ۷۵ میلیون یورو که هیچ مبلغی برای ریبری را قبول نخواهیم کرد. پیغامی واضح برای دیگر باشگاه ها و نیز بازیکنان مان. سپس همه به این درک رسیدند که وقتی با بایرن قراردادی امضا می شود، باید آن را به اتمام برسانند مگر اینکه باشگاه قصد پایان دادن به آن را داشته باشد.»

تگ ها


فلورنتینو پرز کارل‌هاینس رومینیگه روبرت لواندوفسکی ریبری تیم ملی فرانسه بایرن مونیخ فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال