رومینیگه: لواندوفسکی بهترین مهاجم دنیا است

کارل هاینتس رومینیگه، رئیس باشگاه بایرن مونیخ از مهاجم گلزن این تیم رابرت لواندوفسکی به عنوان بهترین مهاجم مرکزی دنیا یاد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با پایان فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ بوندس‌لیگا رابرت لواندوفسکی مهاجم لهستانی بایرن مونیخ یک بار دیگر موفق شد عنوان آقای گلی این لیگ را به خود اختصاص دهد. رئیس باشگاه بایرن مونیخ، کارل هاینتس رومینیگه با ستایش از مهاجم گلزن تیمش از او به عنوان بهترین مهاجم مرکزی دنیا یاد کرد.

در بازی دیروز بایرن که آخرین بازی این تیم در فصل اخیر بود، باواریایی‌ها که قبلا هشتمین قهرمانی پیاپی خود را قطعی کرده بودند موفق شدند ولفسبورگ را ۴-۰ در هم بکوبند. لواندوفسکی در این بازی هم در نیمه دوم یک پنالتی برای پایرن به ثمر رساند تا فصل را با گلزنی به پایان ببرد. به این ترتیب تعداد کل گلهای او در این فصل به عدد ۳۴ رسید. این بهترین رکورد لواندوفسکی در بوندس‌لیگا بود. او برای پنجمین بار موفق شد عنوان آقای گلی لیگ آلمان را به خود اختصاص دهد.

رومینیگه بعد از بازی دیشب در گفتگو با وبسایت بایرن مونیخ گفت:" زدن ۳۴ گل در یک فصل بوندس‌لیگا دستاورد بی‌نظیری است. تنها کسی که موفق شده در یک فصل گلهای بیشتری بزند، بمب‌افکن فوتبال آلمان، گرد مولر بوده".

رئیس باشگاه بایرن مونیخ در ادامه گفت:" می‌خواهم به این وسیله به رابرت لواندوفسکی تبریک بگویم و از او تشکر کنم. او بهترین مهاجم مرکزی دنیا است".

بیشتر بخوانید:

آخرین بازی ستاره برزیلی در لباس بایرن مونیخ؟(عکس)

هانسی فلیک و شکستن رکورد پپ گواردیولا

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ روبرت لواندوفسکی فوتبال جهان فوتبال