رونالدو آشکار کرد؛ چه کسانی در آینده توپ طلا را کسب می‌کنند؟

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس معتقد است که 4 بازیکن در آینده می‌توانند برای کسب توپ طلا با یکدیگر رقابت کنند....

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی تیم فوتبال یوونتوس معتقد است که 4 بازیکن در آینده می‌توانند برای کسب توپ طلا با یکدیگر رقابت کنند.

به گزارش مدال، تنها چند سال دیگر به پایان فوتبال دو ستاره نامدار فوتبال جهان یعنی لیونل مسی و کریس رونالدو باقی مانده است. بازیکنانی که بیش از 10 سال است که بر فوتبال جهان حکمرانی می‌کنند و یکی پس‌از دیگری جوایز را درو می‌کنند. رونالدو طبق نظر و عقیده خود اسامی نامزدهای احتمالی توپ طلا در سال‌های آینده را پیش‌بینی کرده است.
مهدی بن‌عطیه مدافع سابق باشگاه یوونتوس در یک مصاحبه به این موضوع اشاره کرده است و اعلام کرد که رونالدو در بحث با او اسامی برندگان توپ طلا در آینده را مشخص کرده است.
بن عطیه در این‌باره عنوان کرد: رونالدو به من گفته بود که بعد از او و مسی، بازیکنانی چون نیمار، هازارد، امباپه و عثمان دمبله در آینده بر سر تصاحب توپ طلا با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
رونالدو 34 ساله و مسی 32 ساله روی هم 10 توپ طلا را کسب کرده‌اند و  برای هر بازیکنی بسیار سخت است که بتواند در چندین سال متوالی آن را تکرار کند.

بیشتر بخوانید:

مسی یا رونالدو؟ فرزند مارادونا جواب می‌دهد

تگ ها


رونالدو توپ طلا جایزه توپ طلا نامزدهای توپ طلا برندگان توپ طلا کریس رونالدو کریستیانو رونالدو