رونالدو: آینده یوونتوس روشن است

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس از کسب یک امتیاز در دیدار مقابل رم رضایت دارد....

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس در شبی که در نیمه دوم و به علت اخراج آدرین رابیو ۱۰ نفره شد و در جریان مسابقه دو بار از جالوروسی عقب افتاد، در نهایت با درخشش و دبل کریستیانو رونالدو یک امتیاز مهم از این مسابقه گرفت. ستاره پرتغالی شرایط این تیم در روزهای ابتدایی فصل را خوب توصیف کرده و مدعی شد آینده روشنی در مقابل یوونتوس وجود دارد.

کریستیانو رونالدو گفت: "می دانستیم بازی دشواری پیش رویمان خواهد بود و با حریفی سرسخت مبارزه خواهیم کرد. من فکر می کنم یوونتوس موفق به کسب یک امتیاز از دیدار مقابل رم شد. اگرچه شرایط مسابقه در برخی دقایق پیچیده شده و حتی یک بازیکن ما هم به علت دریافت کارت قرمز اخراج شد، اما ما موفق به بازگشت به جریان مسابقه شدیم و در نهایت این می تواند یک امتیاز مهم برای یوونتوس لقب گیرد.

ما همچنان در روزهای ابتدایی فصل قرار داریم و یک سرمربی جدید با ایده های تازه هدایت یوونتوس را بر عهده گرفته است. اما من می بینم که بازیکنان با شور و اشتیاق فراوان و به خوبی تلاش می کنند و من آینده روشنی را در ادامه فصل برای یوونتوس متصور هستم. آنچه من می بینم این است که کل بازیکنان تیم با لبخند به تلاش کردن ادامه می دهند."

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس