رونالدو: از قهرمانی در سری‌آ خوشحالم/ هزاردرصد در یووه می‌مانم

رونالدو از کسب اولین قهرمانی سری‌آ ایتالیا خوشنود است...

ستاره پرتغالی یوونتوس می گوید هزار درصد در یوونتوس می ماند.

به گزارش مدال، بعد از قهرمانی یوونتوس در سری آ، کریستیانو رونالدو به اولین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل شد که در سه لیگ انگلیس، اسپانیا و ایتالیا به قهرمانی رسیده است. رونالدو در مصاحبه با اسکای در این باره گفت:

"خیلی خوشحالم که اولین قهرمانی لیگم در ایتالیا را تجربه کردم. بسیار خوشحالم که اولین بازیکنی هستم که در این سه لیگ قهرمان می شود."

فصل اول با یوونتوس؟

"ما سوپرکاپ ایتالیا را بردیم و حالا قهرمان لیگ شدیم. لیگ قهرمانان اروپا را نبردیم اما در آن تورنمنت هم خوب بازی کردیم. سال آینده، یوونتوس عملکرد بهتری خواهد داشت. در مجموع از حضور در یوونتوس و تجربه این فصل، بسیار خوشحال هستم. امسال، سالِ تطبیق من با یوونتوس بود و فکر می کنم در مجموع خوب بود. بردنِ همین دو جام آسان نبود. لیگ قهرمانان اروپا را همه جهان می خواهند و نمی شود هرسال قهرمان شد اما سال آینده دوباره برای اروپا تلاش خواهیم کرد."

کوریره دلا سرا، نشریه چاپ میلان، بعد از حذف یوونتوس شایعات مختلفی در مورد این باشگاه منتشر کرد و قصد داشت رختکن این تیم را ملتهب کند. بعد از تمسخر کوریره دلا سرا توسط مانژوکیچ، این بار کریستیانو رونالدو به اخبار ناراضی بودنش از شرایط یوونتوس و جدایی از این تیم در تابستان، واکنش نشان داد. رونالدو با مزخرف خواندن این اخبار، در پاسخ به خبرنگار DAZN مبنی بر اینکه چند درصد در یوونتوس می ماند گفت:

"هزار درصد، هزار درصد من در یوونتوس می مانم."

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال