رونالدو: اگر فوتبالیست نبودم یا مدل می‌شدم یا بازیگر

کریستیانو رونالدو در جدیدترین گفت و گوی خود اعلام کرد اگر فوتبالیست نمی شد به مدلینگ یا بازیگری روی می‌آورد....

کریستیانو رونالدو در آخرین مصاحبه خود عنوان کرد اگر فوتبالیست نمی‌شد مدل یا بازیگر می‌شد. 

به گزارش مدال و به نقل از فوتبال ایتالیا، کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی یوونتوس تاکنون ۸۸ گل برای تیم ملی پرتغال و ۶۰۱ گل نیز برای تیم‌های باشگاهی خود به ثمر رسانده است. او در پاسخ به این سوال که مهمترین گلش از این بین گل کدام گل بوده است گفت: سخت است که از ۷۰۰ گل بخواهید یک گل را انتخاب کنید. از نظر من مهمترین گل من آخرین گل من بوده است و وقتی گل بعدی را به ثمر برسانم آن گل مهمترین گل من می‌شود. 

CR7 همچنین در پاسخ به این سوال که دوست داشت با چه بازیکنی هم‌تیمی باشد گفت: من بازیکنی را انتخاب می‌کنم که از کشور خودم است و چند سال پیش نیز درگذشت. او اوزه بیو است. او یکی از فرزندان پرتغال است و من دوست داشتم در کنار او بازی کنم. او انسان و بازیکن فوق العاده‌ای بود. 

رونالدو در پاسخ به این سوال که نوع خوشحالی بعد از گل منحصر به فرد او از کجا آمده گفت: نمی‌دانم واقعا. در یک بازی دوستانه در آمریکا برابر چلسی داشتیم و من گلزنی کردم و ناگهان این خوشحالی را انجام دادم. فوق العاده بود. واقعا غریزی بود. بعد از آن هواداران و خیلی‌های دیگر را دیدم که این‌طور خوشحالی می‌کردند و من را با این خوشحالی به یاد داشتند و من هم تصمیم گرفتم این مدل خوشحالی را در بازی‌های بعدی ارائه دهم.

یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال در پاسخ به این سوال که اگر فوتبالیست نمی‌شد چه شغلی را انتخاب می‌کرد گفت: بازیگر و شاید مدل. نمی‌دانم استعداد بازیگری دارم یا نه ولی می‌دانم وقتی با تمام وجود به دنبال رسیدن به هدف و کاری باشید می‌توانید به آن هدف برسید. من در کل فیلم‌های درام را ترجیح می‌دهم و فیلم مورد علاقه من "سکوت بره‌ها" است.

بیشتر بخوانید:

چه کسی رکورد تعداد جام‌های دنی‌آلوز را می‌شکند؟

تگ ها


حاشیه شادی گل رونالدو کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال