رونالدو: این رکورد متعلق به موزه است

کریستیانو رونالدو، کاپیتان تیم ملی پرتغال مدعی شد تا دقیقه پایانی برابر ایرلند به پیروزی باور داشته است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی پرتغال امشب با دبل کریستیانو رونالدو در دقایق پایانی موفق به کسب برتری ارزشمند ۱-۲ مقابل ایرلند شد و این ستاره پرتغالی نیز به تنهایی عنوان بهترین گلزن تاریخ در رده ملی را از آن خود کرد. کریستیانو رونالدو در پایان این دیدار از بازگشت بعه منچستریونایتد ابراز خوشحالی کرده و مدعی شد هنوز سال های درخشانی برا او باقی مانده است.

کریستیانو رونالدو گفت: "تمام بازیکنان تیم تا پایان به پیروزی باور داشتند و خود من نیز تا لحظه آخر تصور می کردم می توانستیم پیروز شویم. اگر متوجه شده باشید ۱۰ دقیقه قبل از پایان بازی من از هواداران درخواست حمایت و تشویق کردم. از دست دادن پنالتی در نیمه اول؟ این اتفاق نیز بخشی از بازی فوتبال و کار ماست. گاهی اوقات موفق به گلزنی می شوید و در برخی موارد هم اشتباه می کنید، اما این نیز بخشی از فوتبال است.

وقتی تیم نمی تواند به گل برسد کمک هواداران ضروری است و آنها در مسابقه امشب به ما قدرت دادند. من او به خاطر این دو گل که باعث پیروزی تیم ملی پرتغال شد و همچنین بابت شکستن رکورد گلزنی در رده ملی بسیار خوشحالم.

این انگیزه و میل من به ادامه بازی فوتبال است. باید هر روز را با انگیزه ارائه عملکردی بهتر و خوشحال کردن هواداران، خانواده ... بیدار شویم و این انگیزه بزرگی برای من است. من چهار فرزند دارم. آنها در حال بزرگ شدن و رشد کردن هستند که می بینند پدرشان موفق به گلزنی شده و عناوین قهرمانی را فتح می کند که این شیرین ترین موضوع بری من است.

این رکوردی متعلق به من است و دستاوردی منحصر به فرد است. من بسیار خوشحالم و این نیز یک رکورد دیگر برای قرار گرفتن در موزه افتخاراتم است. حالا در مسیر بازگشت به خانه و بازی کردن برای باشگاهی هستم که همیشه آن را دوست داشتم. چند سال دیگر از دوران حرفه ای ام باقی مانده، من هنوز می خواهم درخشان ظاهر شوم و لیگ برتر بهترین لیگ فوتبال در جهان است. 

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو