رونالدو باز هم از مدار هوایی خارج شد! (عکس)

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس یک بار دیگر قدرت سرزنی شگفت انگیز خود را به نمایش گذاشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اگرچه وقتی بیانکونری در روزهای پاسیانی سال گذشته به سه گل مقابل فیورینتینا شکست خورد دیگر کسی شانس چندانی برای موفقیت این تیم قائل نبود، اما شروع درخشان یوونتوس در سال ۲۰۲۱ باعث شه آنها دوباره به جمع مدعیان قهرمانی در سری آ اضافه شوند. بعد از غلبه بر میلان، آنها دیشب ساسولو را نیز در دیداری دشوار ۱-۳ مغلوب کرده و با یک بازی کمتر، به فاصله هفت امتیازی صدر جدول رسیدند.

کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی و ۳۵ ساله یوونتوس در این دیدار موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر رسانده و با ۱۵ گل و اقتدار در صدر جدول گلزنان سری آ قرار گیرد.

اما تصویر ویژه رونالدو در این دیدار پرواز بلند او در نیمه دوم بر فراز دستان دروازه بان ساسولو بود. رونالدو به قدری بلند پریده بود که سر او در یک راستا با دستان آندره آ کانسیلی قرار گرفت و این آمادگی بدنی در سن ۳۵ سالگی حیرت فوتبالدوستان را بر انگیخته است.

کریستیانو رونالدو حالا با ۷۵۹ گل در کنار جوزپ پیکان رتبه اول بهترین گلزنان تاریخ فوتبال را به خود اختصاص داده و تنها یک گل دیگر نیاز دارد تا به تنهایی صاحب این عنوان شود. همچنین کریستیانو رونالدو تا پایان هفته هفدهم موفق به زدن ۱۵ گل در سری آ برای یوونتوس شده و به رکورد دیوید ترزگه، مهاجم گلزن و فرانسوی بیانکونری در فصل ۰۶-۲۰۰۵ رسیده است.

با این آمادگی قابل توجه کریستیانو رونالدو، هواداران یوونتوس به فتح دهمین اسکودتوی متوالی و البته شکسته شدن طلسم موفقیت در لیگ قهرمانان بعد از ۲۵ سال امیدوار شده اند.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال ایران یوونتوس سری آ فوتبال