رونالدو باز هم قلب‌ها را تسخیر کرد؛ بازی با پسربچه بدون پا+ عکس

در حاشیه مراسم گلوب ساکر کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس با پسربچه 12 ساله قزاقستانی که بدون پا متولد شده بود ملاقات و با او فوتبال بازی کرد....

به گزارش مدال، «کریستیانو رونالدو» ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس در جهان فوتبال در کنار ستارگان بزرگی بازی کرده اما او به تازگی با یک کودک 12 ساله قزاقستانی در یک زمین به طور مشترک قرار گرفت تا صحنه دلگرم‌کننده‌ای را رقم بزند.

«علی تورگانبکوف» نوجوان 12 ساله قزاقستانی پسربچه‌ای‌ست که بدون پا متولد شده اما این اتفاق بذر تبدیل شدن به یک فوتبالیست را در دل او نکشته است. او به تازگی این فرصت را پیدا کرد که در کنار اسطوره خود یعنی رونالدو در دبی به توپ فوتبال ضربه بزند.

علی در فوتبال فعالیت گسترده‌ای دارد و در صفحه اینستاگرام خود عکس‌هایی در کنار «ژاوی هرناندس»، «ایکر کاسیاس» و دیگر ستارگان جهان فوتبال را هم دارد اما ملاقات با کریستیانو برای او اتفاقی ویژه بود. او لحظاتی پس از اینکه توپ را به سمت رونالدو پاس داد، به سمت CR7 دوید و ستاره پرتغالی را در آغوش کشید.

رونالدو به عنوان بهترین بازیکن سال از نگاه گلوب ساکر انتخاب شد و برای حضور در این مراسم در شهر دبی قرار داشت که در همین حین «خبیب نورماگمدوف» قهرمان هنرهای رزمی جهان این ملاقات را میان رونالدو و علی ترتیب داد.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد جذاب پسر رونالدو به پدر؛ دوست دارم همی‌تیمی شویم!

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس بیانکونری بانوی پیر گلوب ساکر اقدام خیرخواهانه کدوک قزاقستانی فوتبال جهان سری آ فوتبال