رونالدو باعث تغییر مسیر لوکاکو به سمت یوونتوس می‌شود؟

کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی یوونتوس از سران این تیم خواسته روملو لوکاکو را از منچستریونایتد به خدمت بگیرند...

یوونتوس به جذب روملو لوکاکو، مهاجم بلژیکی منچستریونایتد علاقه‌مند است.

به گزارش مدال، بعد از نهایی کردن انتقال ماتایس دی لیخت، بیانکونری پروژه جذب مهاجم در تابستان امسال را آغاز خواهد کرد و به نظر می‌رسد روملو لوکاکو یکی از گزینه های مدنظر یوونتوس برای هفته های آتی خواهد بود.

چند روز قبل جانلوکا دی مارتزیو مدعی شد به جز اینتر، یوونتوس هم علاقمند به خرید مهاجم بلژیکی یونایتد است و امروز نشریه سان ضمن تایید این خبر مدعی شد کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی یوونتوس یکی از حامیان انتقال این مهاجم تنومند به تورین است.

رونالدو معتقد است حضور لوکاکو کمبود یک مهاجم گلزن در ترکیب یوونتوس را جبران خواهد کرد و به همین دلیل درخواست خرید او را به مدیران بیانکونری داده است. این در حالیست که به نظر می‌رسد ماریو مانژوکیچ و گونسالو ایگواین هر دو در تابستان امسال یوونتوس را ترک خواهند کرد و ترکیب این تیم از یک مهاجم نوک تخصصی خالی خواهد شد.

البته به جز روملو لوکاکو، احتمال انتقال مائورو ایکاردی نیز به یوونتوس شنیده شده و با توجه به مذاکرات فشرده باشگاه اینتر با مهاجم یونایتد و علاقه وی به بازی کردن زیر نظر آنتونیو کونته، به نظر می‌رسد نراتزوری از شانس بیشتری برای خرید لوکاکو برخوردار باشد. به هر حال آنچه مشخص است این بوده که روملو لوکاکو تمایلی به ماندن در اولدترافورد ندارد و بعد از دو فصل نه چندان درخشان می‌خواهد از این تیم جدا شود.

اخبار مرتبط:

یوونتوس رقم پیشنهادی برای جذب پوگبا را افزایش داد

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات اروپا کریستیانو رونالدو نشریه سان فوتبال جهان ستاره بلژیکی بیانکونری روملو لوکاکو کریستیانو رونالدو یوونتوس منچستر یونایتد سری آ لیگ برتر فوتبال