رونالدو: با کفش قرضی بازی می‌کردم

کریس رونالدو در نامه ای سرگشاده به روزهای شروع فوتبال بازی کردن و سختی هایی که متحمل شده بود اشاره کرد و از وضع زندگی شان در گذشته گفت ......

کریس رونالدو در نامه ای سرگشاده به روزهای شروع فوتبال بازی کردن و سختی هایی که متحمل شده بود اشاره کرد و از وضع زندگی شان در گذشته گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، خیلی ها در طول سال های بازی کردن رونالدو از او انتقاد کرده اند. او همه انتقادات را قبول کرد و مدام تلاشش را بیشتر کرد تا تبدیل به یکی از موفق ترین بازیکنان دنیا شد. اما این بار در نامهای سرگشاده دیگر این موارد را به شکل راز نگه نداشت و توضیحاتی درباره کودکیاش داد.

رونالدو نوشت: پدر من مسئول رختکن تیم سی اف آندورینیا بود، او بود که به من انگیزه داد تا در تیم جوانان این باشگاه مشغول شوم. من می دانستم که رفتنم باعث می شود او به من افتخار کند، این موضوع را دوست داشتم و حس غرور و برنده شدن به من دست می داد.

رونالدو در ادامه نوشت: البته آن زمان ما پول زیادی نداشتیم، در واقع در آن زمان زندگی در مادیرا اصلا کار آسانی نبود. من معمولا با کفش هایی کهنه بازی می کردم که مدت ها هم برادرم آن را پوشیده بود و گاهی هم یک جفت کفش قرض میکردم تا بازی کنم. وقتی بچه هستی پول برایت اهمیتی ندارد و به دنبال آرزوها هستی.

ستاره پرتغالی از انگیزه هایش هم صحبت کرد: بعد از انجام ۴۰۰ بازی با رئال مادرید هنوز هم انگیزه ام بردن است. این برای من همه چیز است و من این طور به دنیا آمده ام.

او همچنین درباره شروع کارش گفت: روزی که از جزیره به آکادمی اسپورتینگ لیسبون رفتم ۱۱ سال سن داشتم. سخت ترین دوران زندگی ام بود، اما به خوبی آن را به یاد دارم. شاید عجیب باشد اما فرزندم، کریستیانو جونیور که ۷ سال سن دارد به خوبی درک می کند که اگر از او بخواهم ۴ سال بعد به لندن یا پاریس سفر کند چقدر سخت خواهد بود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال