رونالدو بعد از گلزنی از من عذرخواهی کرد!

کریستیانو رونالدو، ستاره باتجربه منچستریونایتد بعد از گلزنی مقابل آرسنال از پیرس مورگان عذرخواهی کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پیرس مورگان، مجری مشهور و ۵۶ ساله، فاش کرد که کریستیانو رونالدو پس از اینکه دو بار با لباس منچستریونایتد در بازی مقابل آرسنال در تاریخ دوم دسامبر موفق به گلزنی شده، از او عذرخواهی کره است. پیرس مورگان که علاقه زیادی به آرسنال داشته و حتی در مصاحبه با سیاسون از جمله دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالت متحده نیز این علاقه را پنهان نکرده، رابطه بسیار خوبی با رونالدو دارد و یکی از خاطره انگیزترین مصاحبه های این ستاره پرتغالی با او رقم خورده است.

رونادو در آن مصاحبه در مورد گذشته خود صحبت کرده و به شدت احساساتی شد که این تصاویر خیلی مورد توجه علاقمندان به فوتبال قرار گرفت و این مصاحبه فقط در صفحه توئیتر پیرس مورگان بیش از ۳۲ میلیون بار دیده شده است.

پیرس مورگان مدعی شد آن روز به رونالدو پیامی داده و از او خواسته دروازه آرسنال را باز نکند. اما گلزن شماره هفت یونایتد دو بار مقابل توپچی ها موفق به گلزنی شده و مقدمات برتری ۲-۳ تیمش را فراهم کرد. البته در پایان بازی رونالدو عبارت "ببخشید" را برای پیرس مورگان ارسال کرده که این واکنشی توام با شوخی را از سوی مجری مشهور به همراه داشته است: "اگر این پیام حاوی یک ایموجی خنده هم نبود، عذرخواهی او را می پذیرفتم."

همچنین پیرس مورگان فاش کرد که بعد از آن مصاحبه جذاب در سال ۲۰۱۹، او و کریستیانو رونالدو همچنان با یکدیگر رابطه دوستانه ای داشته و هر از چند گاهی با یکدیگر در ارتباط هستند. رونالدو در تابستان امسال و بعد از ۱۲ سال دوباره لباس منچستریونایتد را به تن کرده و در این مدت از نظز فردی آمار درخشانی را ثبت کرده است.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال