رونالدو: بعید می دانم مسی از بارسلونا جدا شود

رونالدو نازاریو، ستاره سابق بارسلونا معتقد است که این باشگاه کاتالانی نباید اجازه جدایی لیونل مسی را صادر کند....

به گزارش "ورزش سه"، بحث جدی درباره جدایی احتمالی لیونل مسی از بارسلونا بعد از شکست تحقیرآمیز این تیم در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن مونیخ با نتیجه ۸-۲ کلید خورد و هر روز این شایعات بیشتر از قبل شنیده می شود؛ موضوعی که نگرانی بزرگ هواداران بلوگرانا را در پی داشته است.

بسیاری معتقد هستند که بارسلونا باید هر طور که شده فوق ستاره آرژانتینی را حفظ کند چرا که در غیر این صورت یک حسرت بسیار بزرگ برای تیم کاتالانی رقم خواهد خورد؛ موضوعی که رونالدو نازاریو نیز به آن تاکید کرده و معتقد است که جدایی مسی اصلا به نفع بارسا نخواهد بود.

رونالدو که سابقه حضور در بارسلونا را هم در کارنامه داشته در این باره گفت: " خیلی بعید است که مسی بتواند بارسلونا را ترک کند؛ به خصوص اینکه چنین بحرانی در این تیم به وجود آمده است. مسی مرجع بارسلونا به حساب می‌آید و من اگر جای آنها بودم هرگز اجازه جدایی او را نمی دادم. او هنوز هم رابطه خوب و محکمی با باشگاه دارد و فکر نمی‌کنم که از عشقش نسبت به تیم کم شده باشد."

رونالدو همچنین درباره جدایی احتمالی لوئیس سوارز از بارسلونا نیز گفت: " لوئیس سوارز هنوز هم یکی از بهترین مهاجمان است؛ در کنار رابرت لواندوفسکی و کریم بنزما که من آنها را دوست دارم."

تگ ها


رونالدو لیونل مسی لوئیس سوارز برزیل بارسلونا