رونالدو بهترین گل دوران فوتبال خود را انتخاب کرد

کریستیانو رونالدو می گوید گلزنی مقابل یوونتوس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان در سال ۲۰۱۸ بهترین گل دوران حرفه‌ای او بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو که ۷۷۷ گل در دوران فوتبال خود را به ثمر رسانده اکنون در ویدئویی برای کانال یوتیوب LiveScore بهترین گل دوران حرفه ای خود را انتخاب کرده است که شاید برای بسیاری قابل پیش بینی باشد.

فوق ستاره پرتغالی گل شگفت‌انگیز و برگردان خود با لباس رئال مادرید به یوونتوس در یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپای فصل ۱۸-۲۰۱۷  را به عنوان بهترین گلی که در دوران حرفه ای خود به ثمر رسانده، انتخاب کرده است.

رونالدو همچنین درباره بهترین عملکردی که در یک بازی ارائه داده نیز می‌گوید: " انتخاب بهترین بازی من بسیار دشوار است. مطمئناً بازی برابر اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه عملکرد خوبی بود. همچنین من فینال لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۱۸ و مقابل تیم فعلی ام یعنی یوونتوس را به یاد می آورم که موفق به ثبت دبل شدم."

گفتنی است کریستیانو رونالدو در دوران حرفه ای خود رکوردهای زیادی را جابجا کرده است. او در پایان فصل ۲۱-۲۰۲۰ موفق شد بعد از تنها ۱۳۳ بازی از رکورد ۱۰۰ گل برای یوونتوس عبور کند. رونالدو همچنین در دوران حرفه ای خود در رئال مادرید ۴۵۰ گل در ۴۳۸ بازی، در منچستر یونایتد ۱۱۸ گل طی ۲۸۸ بازی و در اسپورتینگ ۵ گل در ۳۱ بازی به ثمر رساند.

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال