رونالدو به این دلیل بیشتر از رونی پیشرفت کرد

کریستیانو رونالدو بین سال های 2003 تا 2009 در منچستر یونایتد بازی می کرد و با وین رونی زوج خطرناکی را تشکیل داده بود ......

کریستیانو رونالدو بین سال های 2003 تا 2009 در منچستر یونایتد بازی می کرد و با وین رونی زوج خطرناکی را تشکیل داده بود.

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، در واقع رونالدو در من یونایتد بود که زیر نظر فرگوسن مدارج ترقی را طی کرد و سال 2009 رئال را مجبور ساخت برای جذبش رکورد نقل و انتقالات را بشکند.

زمانی که رونالدو در یونایتد بازی می کرد، وین رونی هم پا به پای او می درخشید اما در نهایت این رونالدو بود که گوی سبقت را از ستاره سابق تیم ملی انگلیس ربود.

ادوین فان درسار، گلر هلندی سابق منچستریونایتد در مورد دلیل پیشرفت بیشتر رونالدو نسبت به رونی گفت:« در دوران حضور من در منچستریونایتد، رونی و رونالدو در اوج بودند و هر دو بازیکن عملکرد درخشانی از خود نشان می دادند. رونالدو در بیرون از زمین هم زندگی خود را به خوبی اداره می کرد و وارد حاشیه نمی شد. او به خوبی استراحت می کرد و برنامه خاصی برای بدن خود داشت.

 رونالدو بعد از اینکه  تمرین تمام می شد، ضربات آزاد کار می کرد. او از من می خواست که در درون دروازه قرار گیریم اما من به شوخی به او می گفتم که من دیگر پیر شده ام و باید با دروازه بان های جوان کار کنی؛ البته با وجود پیری نمی توانی به من گل بزنی. رونالدو اصرار داشت که من با او تمرین کنم. او واقعا بازیکن بزرگی است

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید لالیگا فوتبال