رونالدو به داور بازی چه گفت؟

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته (سه شنبه) در حالی در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به لطف هت تریک کریستیانو رونالدو با نتیجه 3 بر صفر از سد میهمانش، اتلتیکو مادرید گذشت و راهش برای صعود به فینال را هموارتر کرد که گل اول کهکشانی ها بحث برانگیر بود ......

به گزارش  مدال به نقل ازخبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال رئال مادرید شب گذشته (سه شنبه) در حالی در دور رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به لطف هت تریک کریستیانو رونالدو با نتیجه 3 بر صفر از سد میهمانش، اتلتیکو مادرید گذشت و راهش برای صعود به فینال را هموارتر کرد که گل اول کهکشانی ها بحث برانگیر بود.

در تصاویری که از صحنه منجر به گل اول کهکشانی ها منتشر شده نشان می دهد کریستیانو رونالدو در لحظه ای که سرخیو راموس قصد ارسال توپ به روی دروازه اتلتیکو مادرید را دارد، رونالدو در موقعیت آفساید قرار دارد، اما در رفت و برگشت توپ او خود را از موقعیت آفساید خارج می کند و با ضربه سر گل می زند.

شبکه تلویزیونی «مگا» اسپانیا، فیلم لحظه ای را منتشر کرده که رونالدو به هنگام ورود به زمین برای شروع نیمه دوم در تونل منتهی به زمین منتظر مارتین اتکینسون، داور انگلیسی مسابقه است و در مورد صحنه گل اول تیمش با او بحث می کند.

این شبکه تلویزیونی گفت وگوی رونالدو با داور مسابقه را این طور لب خوانی کرده است:

رونالدو: اتکینسون! آفساید بود؟ تو دیدی؟

اتکینسون: در صحنه اول در آفساید بودی.

رونالدو: درسته، اما دخالتی در بازی نداشتم.

در ادامه پاسخ اتکینسون قابل فهم نیست، اما شنیده می شود که یکی از اعضای تیم داوری وی می گوید «دخالتی در بازی نداشتی».

تگ ها


اخبار روز فوتبال