رونالدو به دنبال بازگشت به یونایتد بود

پاتریس اورا، مدافع یونایتد فاش کرد که الکس فرگوسن قصد داشته دوباره کریستیانو رونالدو را به خدمت بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستیانو رونالدو بعد از سپری کردن شش فصل درخشان در اولدترافورد و تبدیل شدن به یکی از ستاره های بزرگ دنیای فوتبال، در سال ۲۰۰۹ و با قراردادی ۸۰ میلیون پوندی به رئال مادرید نقل مکان کرد. اما پاتریس اورا مدعی شد برنامه سرالکس فرگوسن در سال ۲۰۱۳  برای قهرمانی در لیگ قهرمانان شامل انتقال گرت بیل از تاتنهام و البته خرید دوباره کریستیانو رونالدو این بار از رئال مادرید بوده است. اما با خداحافظی فرگوسن از دنیای مربیگری، رونالدو در رئال مادرید ماند و گرت بیل نیز با انتقال ۸۵ میلیون پوند به این ستاره پرتغالی ملحق شد.

پاتریس اورا گفت: "به یاد دارم که بسیاری از رسانه ها می گفتند شاید فرگوسن سال آینده از دنیای مربیگری خداحافظی می کند و او به من گفت پاتریس، من هرگز بازنشسته نخواهم شد. من ۱۰ سال دیگر اینجا خواهم بود و هدف من این است که کریستیانو رونالدو و گرت بیل را به یونایتد بیاورم و ۹۹ درصد مطمئن هستم که این اتفاق رخ می دهد.

من فقط به این دو بازیکن برای قهرمانی دوباره در لیگ قهرمانان نیاز دارم. صادقانه وقتی با خود کریستیانو رونالدو نیز در مورد این حرف فرگوسن صحبت کرده و از او در این رابطه می پرسم، رونالدو می گوید پاسخ او به رئیس مثبت بوده و او راهی یونایتد می شد."

تگ ها


سرآلکس فرگوسن کریستیانو رونالدو تیم ملی فرانسه فوتبال جهان منچستر یونایتد یوونتوس سری آ لیگ برتر فوتبال