رونالدو به عدم رابطه دوستانه‌اش با مسی اعتراف کرد!

کریستیانو رونالدو که تابستان گذشته در انتقالی بزرگ از رئال مادرید به یوونتوس پیوست اعتراف کرد که در رقابت شدید با مسی قرار دارد و رابطه‌ای چندان دوستانه بین آنها برقرار نیست....

به گزارش مدال؛ «کریستیانو رونالدو» فوق‌ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس در مصاحبه‌ای با «ITV» بهترین گل دوران حرفه‌ای خود را معرفی کرد و انتخاب او گلش با پیراهن رئال مادرید به یوونتوس بود.

ستاره پرتغالی در اینباره گفت: «گل محبوب من گلم به یوونتوس است! با اختلاف آن گل بهترین و زیباترین گل دوران حرفه‌ای من است. راستش فکر می‌کردم هرگز نمی‌توانم با برگردان گلزنی کنم، آن گل به حدی زیبا بود که اگر کس دیگری هم میزد نیز از تماشایش لذت می‌بردم.»

او در ادامه صحبت‌هایش گفت: «من به موفقیت اعتیاد دارم. من برای موفقیت تلاش می‌کنم زیرا استعداد تنها کافی نیست. من رکوردها را دنبال نمی‌کنم، آنها به دنبال من هستند!»

رونالدو پنج توپ طلا و 145 رکورد فردی دارد و درباره رقابتش با «لیونل مسی» فوق‌ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا گفت: «دوست دارم توپ ششم، هفتم و هشتم را ببرم تا از مسی بالاتر باشم! مسی فوق‌العاده و بخشی از تاریخ فوتبال است. شاید رابطه ما خیلی دوستانه نباشد اما 15 سال است که در یک سطح بالا کنار هم هستیم. با او رابطه‌ام خوب است زیرا ما باعث پیشرفت هم شدیم. من و او جز بهترین‌های تاریخ فوتبال به خاطر دستاوردمان هستیم.»

بیشتر بخوانید:

جانشین مسی و رونالدو از نگاه ژاوی

تگ ها


کریستیانو رونالدو لیونل مسی رابطه رونالدو و مسی یوونتوس بیانکونری بارسلونا بارسا آبی و اناری‌ها بلوگرانا یووه فوتبال جهان کریستیانو رونالدو لیونل مسی یوونتوس بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال