رونالدو به پرداخت حق‌السکوت در پرونده مربوط به تجاوزش اعتراف کرد

پرونده مربوط به اتهام تجاوز جنسی کریستیانو رونالدو به زنی آمریکایی با توجه به اعتراف صریح او به پرداخت حق‌السکوت، وارد فاز جدیدی خواهد شد....

رونالدو به پرداخت حق‌السکوت در پرونده مربوط به تجاوزش اعتراف کرد

به گزارش مدال؛ سال گذشته بود که «کریستیانو رونالدو» از سوی زنی به تجاوز متهم شد، بعد از این ادعا پلیس آمریکا تحقیقات گسترده خود را آغاز کرد و در نهایت ستاره پرتغالی مجرم شناخته نشد.

با این حال CR7 اکنون به طور علنی اعتراف کرده که مبلغ 375 هزار دلار به عنوان حق‌السکوت به شخصی که او را به تجاوز متهم کرد، پرداخته است. این در حالی‌ست که کریس کماکان هرگونه تجاوز و عمل اشتباهی را انکار می‌کند.

«کاترین مایورگا» ادعا کرده بود که این پول را سال 2010 از ستاره پرتغالی طی قول و قراری گرفته و توافقنامه محرمانه‌ای امضا کرده بود که درباره این پرونده سکوت کند. مایورگا اما مدعی‌ست که رونالدو را سال 2009 در «Rain Nightclub» در هتل «Palms» ملاقات کرده و با او به مهمانی خصوصی در پنت‌هوس شخصی‌اش رفته است؛ جایی که طبق ادعا کاترین به او تجاوز شده است. در آن زمان او پس از مراجعه به پلیس، هویت رونالدو را افشا نکرد و تنها اشاره داشت یک بازیکن فوتبال بزرگ این کار را کرده است. او سرانجام در سال 2018، ستاره کنونی باشگاه یوونتوس را به عنوان آن شخش معرفی کرد. CR7 هم در دفاع از خود مدارک جدیدی را ارائه داده که باعث شده قضات پرونده را کنار بگذارند، مدارکی مستند که توافق دو طرف را به اثبات می‌رساند. آنچه جالب است اعتراف رونالدو در این مدارک جدید به پرداخت پول در سال 2010 است. در مدارک جدید عنوان شده: «آقای رونالدو به شاکی مبلغ 375 هزار دلار پرداخته و هر دو طرف توافق کردند که این توافق محرمانه بماند و نقض نشود.»

چندین خط در بیانیه دادگاه درباره این داستان نوشته شده اما منظور رونالدو مشخص به نظر می‌رسد. او می‌گوید که توافق مالی‌اش مبنی بر پذیرش جرم نیست بلکه هزینه‌ای‌ست که او پرداخته تا پرونده‌ای قانونی رسانه‌ای نشود.

اما حالا چه خواهد شد؟ پرونده آنها بازهم بررسی خواهد شد؟ باید دید تصمیم قضات چیست!

بیشتر ببینید:

نتیجه کری‌خواندن برای کریس رونالدو /ویدیو

تگ ها


کریستیانو رونالدو رونالدو تجاوز اتهام تجاوز رونالدو پرونده تجاوز رونالدو کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال