رونالدو: به یووه گل زدم و تشویقم کردند. باور کردنی نیست

کریس رونالدو هیجان زده است و هنوز از آن لحظه ای می گوید که در فینال اروپا به یووه گل زیبایی زد و تماشاگران یوونتوس او را تشویق کردند ......

کریس رونالدو هیجان زده است و هنوز از آن لحظه ای می گوید که در فینال اروپا به یووه گل زیبایی زد و تماشاگران یوونتوس او را تشویق کردند .
به  گزارش مدال، کریستیانو رونالدو.درباره انتخاب یوونتوس و اهدافش توضیحاتی داده است. مصاحبه او را می خوانید:

چه چیزی موجب شد یوونتوس را انتخاب کنم؟

 باشگاه بزرگی است، اول از همه، از زمان کودکی این تیم را می‌شناختم، دوستش داشتم و امیدوار بودم روزی برای آنها بازی کنم.

احساس فوق العاده 

احساس فوق العاده ای دارم. همه چیز خوب است و تست ها خوب بودند، آدم های اطراف استادیوم، هواداران، دست اندرکاران در زمین تمرین با من خیلی خوب برخورد می کنند. من شادم، من خوشحالم.

تعقیب یووه از کودکی 

یوونتوس باشگاه بزرگی است، پیش از هر چیز یک باشگاه فوق العاده. از زمانی که کودک بودم  تیمشان را تماشا میکردم و با خودم گفتم که امیدوارم بتوانم برایشان بازی کنم. اکنون می خواهم برای یک باشگاه فوق العاده بازی کنم، یکی از بزرگترین باشگاه های جهان، من شادمانم.

آنها من را دوست دارند 

من در لحظه تصمیم نگرفتم. در طول سالیان اخیر چند بار مقابل یوونتوس بازی کردیم و من احساس خاصی داشتم که هوادارانِ آنها و ایتالیایی ها کریستیانو را دوست دارند.

یووه باور نکردنی است 

این باشگاه در ایتالیا بزرگترین باشگاه است و یکی از بزرگترین های جهان، پس این یک تصمیم آسان برای من بود، بخصوص اینکه یوونتوس یک باشگاه باورنکردنی می باشد. 

باور کردنی نبود 

درباره تشویق هواداران یووه باید بگویم که آن باور نکردنی بود. هر روز یادش می افتم ، چیزی که قبل از آن هیچگاه اتفاق نیافتاده بود. در چمپیونزلیگ، در مقابل یوونتوس و در یک چهارم نهایی، شما یک گل به میزبان میزنید و هر کسی که در استادیوم‌است شما را تشویق می کند. آن یک احساس باورنکردنی برای من بود. 

بهت زده بودم 

در ابتدا متعجب و بهت زده شده بودم. من همیشه یوونتوس را دنبال کرده ام و این باشگاه را دوست دارم، اما از اون لحظه آنها را حتی خیلی بیشتر از قبل دوست می داشتم. نمی خواهم بگویم که یک لحظه کلیدی در اتخاذ تصمیم از سوی من بود، اما تمام جزئیات در سرنوشت تصمیم شما کمک میکنند. البته این کمک میکند، بخصوص وقتی شما آدم هایی را می بینید شبیه به خودتان، باشگاه و هوادارانی شبیه به شما، این احساس کاملا متفاوت است.

یووه باید بهتر شود 

باید بگویم سپاسگزار تمام آن هوادارانی هستم که من را حمایت کردند. اولویت های من به این شرح هستند:  انجام دادن بهترین نمایش ها، حرفه ای گری، تلاش برای بهتر کردن تیم. این شغل من است، تا جایی که بتوانم سعی میکنم که از آن لذت ببرم و  یوونتوس را حتی از این نیز بهتر کنم. 

ما باید جام ها را ببریم 

گل اول من مثل همیشه اتفاق خواهد افتاد، من به آن فکر نمی کنم. من می دانم که باید آماده باشم، من آماده خواهم بود، اما زدن گلِ نخستِ من موضوع اصلی نیست. من فقط می خواهم آماده باشم. می خواهم در فرم ایده آل خودم باشم، به تیم کمک کنم و جام ها را ببریم و این چیزی است که من بدنبالش می باشم

ششمین توپ طلا؟ نمی دانم 

ششمین توپ طلا؟! من نمی دانم، شاید اینجا و در این باشگاه متفاوت تر باشد. تا اینجای کار، احساس می کنم انسان های اینجا و دست اندرکاران باشگاه متفاوت می باشند، آنها بسیار مهربان هستند و مانند یک خانواده رفتار می کنند. هواداران نیز از این قضیه مستثنی نیستند.

ماجراجویی جدید 

من هیجان زده ام و البته می خواهم آنها را خوشحال کنم. من حدود ۱۵-۱۶ ساله که بازیکن حرفه ای هستم، با این وجود روش من همیشه ثابت بوده است. من سالیان سال در یونایتد و رئال مادرید بازی کردم و اکنون ماجراجویی جدیدی پیش روی من است. اما من همیشه یک روش کار کردن مشابه را حفظ میکنم تا اینکه به تیم کمک کنم به اهدافش برسد.

بهترین چالش در سری آ 

من لیگ را می شناسم، چونکه از طریق تلویزیون سری آ را همیشه دنبال کرده ام، اما هیچگاه قبلا اینجا بازی نکرده ام. امیدوارم که بتوانم به سرعت با شرایط اُخت بگیرم، اما من اینجا در بهترین باشگاه ایتالیا برای این چالش حضور دارم، مهیج است و امید دارم که فصل را به بهترین نحو ممکن آغاز کنیم. 

سپاس بخاطر همه چیز 

سپاس بخاطر همه چیز، من بهترین هایم را قطع به یقین انجام خواهم داد و مطمئنا ما با یکدیگر به سوی پیروزی حرکت خواهیم کرد.

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال