Banner

رونالدو: تفاوت‌های من با مسی؟ او فوق‌العاده است

کریستیانو رونالدو در مصاحبه‌ای به ذکر تفاوت‌های خود با لیونل مسی پرداخته و از افتخارات خود در لیگ قهرمانان یاد کرده است...

به گزارش مدال، کریستیانو رونالدو تابستان گذشته و پس از 9 سال بازی برای رئال مادرید به یوونتوس پیوست اما رقابت او با لیونل مسی سر جای خود باقی ماند و تا زمانی که این دو به فوتبال ادامه دهند نیز ادامه خواهد داشت.

رونالدو و مسی هر دو فصل گذشته در فتح لیگ قهرمانان ناکام ماندند ولی لیگ های داخلی خود را فتح کردند؛ ضمن اینکه رونالدو با قهرمانی پرتغال در لیگ ملت های اروپا حالا بار دیگر یکی از شانس های فتح توپ طلا کنار لیونل مسی است. فوق ستاره آرژانتینی هرچند با بارسا در لیگ قهرمانان ناکام ماند ولی توانست عنوان آقای گلی این رقابت ها را به دست بیاورد و با آقای گلی در لالیگا کفش طلای اروپا را نیز از آن خود کرد.

هر دو فوق ستاره تاکنون 5 بار فاتح توپ طلا شده اند و امسال رقابتی سخت و نفسگیر برای کسب دوباره این عنوان خواهند داشت.

رونالدو در مورد تفاوت خود با لیونل مسی گفت: "تفاوت بین ما در این است که من در باشگاه‌های مختلفی بازی کرده‌ام و با دو باشگاه مختلف (منچستریونایتد و رئال) فاتح لیگ قهرمانان شده‌ام. من شش دور متوالی بهترین گلزن چمپیونزلیگ بودم و فکر نمی‌کنم تعداد زیادی بازیکن مثل من توانسته باشند 5 بار قهرمانی چمپیونزلیگ را تجربه کنند. به همین دلیل نام خودم را مترادف با لیگ قهرمانان می‌دانم."

رونالدو ادامه داد: "مسی فوتبالیست فوق العاده‌ای است و در آینده او را نه فقط برای توپ طلا که به این دلیل که مثل من سال به سال پیشرفت کرد و هرگز دچار افت نشد نیز به یاد خواهند آورد. هر صبح که بیدار می‌شوم، هدفم تمرین و تلاش برای کسب موفقیت‌های بیشتر است نه کسب درآمد مالی بیشتر. خدا را شکر که کمبود پول ندارم و تمام هدفم این است که نامم را در تاریخ فوتبال دنیا ثبت کنم."

لازم به ذکر است که رونالدو با منچستریونایتد یک بار و با رئال 4 بار فاتح لیگ قهرمانان شده که سه قهرمانی آن متوالی و بین سال های 2016 تا 2018 بود. مسی هم با پیراهن بارسا در سال های 2006، 2009، 2011 و 2015 قهرمان اروپا شده است.

اخبار مرتبط:

ستاره جوان اتلتیکو مادرید مسی و رونالدو را هم پشت سر گذاشت!

تگ ها


کریستیانو رونالدو لیونل مسی ستاره پرتغالی ستاره آرژانتینی فوتبال جهان رونالدو و مسی کریستیانو رونالدو لیونل مسی یوونتوس بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال