رونالدو جایزه «The Best» را به آغوش می‌کشد؟

امشب در مراسم The Best فیفا بهترین بازیکن سال فیفا از میان سه نامزد نهایی انتخاب خواهد شد و با اینکه شانس ویرجیل فن‌دایک بسیار بالا به نظر می‌رسد اما رونالدو نیز از شانس بالایی برای فتح این جایزه برخوردار است....

امشب در مراسم The Best فیفا بهترین بازیکن سال فیفا از میان سه نامزد نهایی انتخاب خواهد شد و با اینکه شانس ویرجیل فن‌دایک بسیار بالا به نظر می‌رسد اما رونالدو نیز از شانس بالایی برای فتح این جایزه برخوردار است.

به گزارش مدال، سه نامزد نهایی کسب عنوان بهترین بازیکن سال فیفا «کریستیانو رونالدو»، «لیونل مسی» و «ویرجیل فن‌دایک» هستند که برنده امشب از میان آنها انتخاب می‌شود.

رونالدو در گذشته دو مرتبه این جایزه را در سال‌های 2016 و 2017 فتح کرده و امشب به دنبال سومین عنوان خود است. کریس فصل گذشته با یوونتوس قهرمان سری‌آ ایتالیا و با پرتغال قهرمان لیگ ملت‌های اروپا شد به همین دلیل نیز از شانس بالایی برای فتح این جایزه برخوردار است.

البته بسیاری از کارشناسان شانس فن‌دایک را بیشتر از ستاره پرتغالی می‌دانند، ستاره‌ای که در صورت بردن این جایزه پس از کاناوارو در سال 2006 به اولین مدافعی تبدیل می‌شود که عنوان بهترین بازیکن سال را به دست آورده است. ضمن اینکه با توجه به ناکامی آرژانتین و البته عدم قهرمانی بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا، شانس فوق ستاره آرژانتینی بلوگرانا برای کسب این جایزه بسیار پایین به نظر می‌رسد.

بیشتر بخوانید:

رود گولیت و همسر بوفون؛ مجریان مراسم The Best

تگ ها


بهترین بازیکن سال فیفا ویرجیل فن دایک کریستیانو رونالدو لیونل مسی جایزه The Best مراسم the best فوتبال جهان فیفا لیورپول فوتبال