رونالدو حتی یک شب هم در تورین نماند!

کریستیانو رونالدو حتی یک شب هم در تورین نمانده و خیلی زود به دیار مادری خود سفر کرد....

به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو، ستاره گلزن و ۳۶ ساله بلافاصله پس از اتمام فصل فوتبال در رده باشگاهی و قطعی شدن رسیدن یوونتوس به لیگ قهرمانان اروپا در هفته پایانی رقابت های سری آ، به پرتغال سفر کرد تا برای درخشش در رقابت های یورو ۲۰۲۰ آماده شود. البته رونالدو در آخرین دیدار یوونتوس برابر بولونیا در ترکیب ثابت جایی نداشت و روی نیمکت حضور یافت. البته بیانکونری بدون او نیز موفق به کسب پیروزی ۴-۱ شده و در نهایت جمع چهار تیم برتر جدول قرار گرفت.

اما رونالدو حتی دیشب نیز در تورین اقامت نداشت و بعد از پایان مسابقه بلافاصله با جت شخصی خود به سمت پرتغال سفر کرد تا کمی استراحت کرده و در ادامه خود را برای حضور در اردوی تیم ملی کشورش آماده سازد. تیم پرتغال در اولین مسابقه خود در رقابت های یورو ۲۰۲۰ در تاریخ ۱۵ ژوئن به مصاف مجارستان می رود. اما در ادامه دیدارهای دشواری در انتظار پرتغال بوده و آنها باید در گروه هیجان انگیز ششم، به مصاف آلمان و فرانسه بروند.

این در حالیست که هنور به صورت دقیق مشخص نیست که چرا رونالدو دیشب و در مهم ترین بازی فصل در ترکیب ثابت یوونتوس قرار نگرفت. آینده ستاره پرتغالی در هاله ای از ابهام قرار دارد و احتمالا سرنوشت رونالدو برای فصل آتی، پس از رقابت های یورو ۲۰۲۰ معلوم خواهد شد.

پرتغال در دوره گذشته و در فرانسه موفق به فتح عنوان قهرمانی شده و کریستیانو رونالدو که در دقایق ابتدایی دیدار فینال برابر میزبان آسیب دیده بود، در نهایت جام قهرمانی را بالای سر برد، اما تکرار این موفقیت در این دوره و با حضور مدعیان قدرتمند بسیار دشوار خواهد بود.

تگ ها


تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال