رونالدو حذف پرتغال را جنجالی‌تر کرد! (عکس)

کریستیانو رونالدو که پس از شکست برابر بلژیک از حذف پرتغال از رقابت های یورو ۲۰۲۰ بسیار عصبانی بود، بار دیگر بازوبند کاپیتانی تیم ملی کشورش را به زمین کوبید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تک گل تورگان هازارد در نیمه اول برای پیروزی ۱-۰ بلژیک و حذف کریستیانو رونالدو و یارانش در تیم ملی پرتغال از رقابت های یورو ۲۰۲۰ کافی بود.

پرتغال در اواخر نیمه بازی فشار زیادی روی دروازه بلژیک وارد کرد و ناامیدانه تلاش کرد تا نتیجه بازی را برگرداند. اما قهرمان یورو ۲۰۱۶ هر چه زد به در بسته خورد و در نهایت در دور یک هشتم نهایی از این رقابت ها حذف شد.

پس از به صدا در آمدن سوت پایان بازی دوربین های تلویزیونی کریستیانو رونالدو را شکار کردند که با ناراحتی و خشم بازوبند کاپیتانی پرتغال را از بازو در می آورد و به زمین می کوبد.

رونالدو سپس بازوبند را از زمین برداشت اما در حین بیرون رفتن از زمین بار دیگر بازوبند کاپیتانی پرتغال را بر زمین کوبید و این بار به آن لگد هم زد! در ادامه یکی از اعضای تیم ملی پرتغال در کنار زمین بازوبند رونالدو را از زمین برداشت.

فوق ستاره ۳۶ ساله پرتغالی در حالی که بازیکنان بلژیک موفقیت خود را جشن گرفته بودند، بسیار ناراحت و پریشان به نظر می رسید.

این حرکت رونالدو در شبکه های اجتماعی نیز مورد توجه قرار گرفت.

"نه... احتمالا این آخرین باری بود که ما رونالدو را در رقابت های یورو دیدیم."

"رونالدو پس از حذف پرتغال برابر بلژیک در یورو ۲۰۲۰ بازوبند کاپیتانی‌اش را بر زمین انداخت."

"کریستیانو رونالدو بازوبندش را پس از سوت پایان بر زمین کوبید."

"رونالدو بازوبند کاپیتانی را به زمین انداخت و با لگد پرتش کرد..."

دیگری نوشته: "این بار واقعا دلم برای رونالدو سوخت."

کاربر دیگری توییت کرده: "دیدن رونالدو که از زمین بازی بیرون می رود... رفیق به نظر می رسید که یک عصر در رقابت های یورو به پایان رسیده است."

دیگری گفته: "احتمالا آخرین یوروی رونالدو بود. ناراحت کننده است که اینطور به پایان رسید."

یک کاربر دیگر نیز توییت کرده: "احتمالا آخرین یوروی رونالدو بود. ناراحتم."

رونالدو پیش از این نیز در بازی های مقدماتی جام جهانی وقتی گل صحیحش برابر صربستان توسط داور رد شد، بازوبند کاپیتانی را به زمین انداخت و صحنه ای بحث برانگیز خلق کرد.

رونالدو در حالی از رقابت های یورو حذف شد که در حال حاضر با پنج گل در صدر جدول گلزنان یورو ۲۰۲۰ است و توانسته بود با گلزنی در این رقابت ها با علی دایی، اسطوره ایرانی، با ۱۰۹ گل ملی در رکورد بیشترین تعداد گل ملی در فوتبال مردان برابر شود.

اگر چه رونالدو می توانست از پرتاب کردن و لگد زدن به بازوبند کاپیتانی تیم ملی کشورش آن هم جلوی چشم هزاران تماشاگر حاضر در ورزشگاه و جلوی دوربین های تلویزیونی اجتناب کند، اما نباید چندان هم به فوق ستاره پرتغال یسخت گرفت.

ممکن است برخی بگویند که این بی احترامی به تیم ملی پرتغال بوده اما واقعیت این است که هیچکس به اندازه او به تیم ملی پرتغال و موفقیتش اهمیت نمی دهد.

او طی سال های گذشته ۱۰۹ گل برای تیم ملی کشورش به ثمر رسانده و با درخشش غیر منتظره در یورو ۲۰۱۶ موفق شد تا جام قهرمانی را برای تیم ملی پرتغال به ارمغان بیاورد.

تگ ها


یورو ۲۰۲۰ کریستیانو رونالدو تیم ملی پرتغال فوتبال جهان فوتبال