رونالدو خنثی و ناامیدکننده؛ نمره ضعیف برای CR۷

عملکرد تقریبا خنثی کریستیانو رونالدو در بازی برابر میلان باعث شد تا گاتزتا دلو اسپورت به او نمره ۵ از ۱۰ بدهد....

به گزارش "ورزش سه"، یوونتوس روز چهارشنبه به جنگ برای اسکودتو برگشت. پس از شروعی بی ثبات، بیانکونری در سن سیرو توانستند میلان صدرنشین را با نتیجه ۳-۱ شکست بدهند.

فدریکو کیه زا با ثبت دو گل عملکرد درخشانی داشت، مک کنی نیز گل سوم را زد و شزنی و کولوسفسکی دیگر ستارگان میدان بودند. این سه امتیاز کلیدی باعث شد تا یووه در رتبه چهارم جدول گرفته و در جایگاه کسب سهمیه چمپیونزلیگ قرار بگیرد. یووه با یک بازی کمتر، فقط هفت امتیاز تا صدر جدول فاصله دارد.

کریستیانو رونالدو فوق ستاره پرتغالی یوونتوس اما شب خوبی مقابل میلان نداشت و بی ثبات ظاهر شد. در حقیقت تیم پیولی تمرکز ویژه ای روی مهار رونالدو گذاشته بود و کریستیانو مجبور شد که مثل قدیم به سمت چپ برود اما طبیعتا سرعت دوران جوانی خود را نداشت. هر بار رونالدو صاحب توپ می شد، چند بازیکن میلان در اطرافش بودند و به او فضا نمی دادند. مهمترین حرکت رونالدو مربوط به زمانی بود که مک کنی را با دوناروما تک به تک کرد.

عملکرد رونالدو مقابل میلان با انتقادهایی همراه شده است. نشریه ایتالیایی گاتزتا دلوا اسپورت نمره ۵ از ۱۰ را برای رونالدو انتخاب کرده و نوشت:« چرا مثلگذشته ها این قدر در جناحین بازی کرد؟ ارتباطش با تیم را از دست داده بود، هیچ حرکت تاثیرگذاری نداشت و توسط هم تیمی هایش نادیده گرفته شد. قطعا او باید تعویض می شد اما مربی ترجیح داد که به این بازیکن بی احترامی نکند.»

توتواسپورت که نشریه تورینی است با رونالدو مهربان تر بود و نمره ۶.۵ از ۱۰ را به وی داد و نوشت:« او را فقط در نیمه اول و در دقیقه ۲۱ دیدیم، زمانی که رومانیولی توپلش را دفع کرد. در نیمه دوم با روحیه بیشتری بازی کرد، پاس های خوبی داد و به فرابوتا در مورد حرکتش روی صحنه گل دوم توضیح داد.»

تگ ها


کریستیانو رونالدو یوونتوس