رونالدو در صدر/ مسی طلسم را شکست؛ شب طلائی فوق ستاره‌ها

با شکست یوونتوس مقابل آژاکس و پیروزی بارسلونا در تقابل با منچستر یونایتد تکلیف دو تیم صعود کننده از مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مشخص شده و ستاره‌های یووه و بارسا آمار جالبی به ثبت رساندند...

بارسلونا در شبی که مسی مقابل شیاطین سرخ خوش ‌درخشید، موفق شد صعودش به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را مسجل کند.
به گزارش مدال، فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا در شب رویایی این تیم مقابل منچستر یونایتد و صعود به مرحله بعدی این رقابت‌ها در نیمه اول بازی دبل کرد و آمار تعداد گل‌های زده خود را به 110 رساند.
او با به ثمر رساندن این دو گل‌ پس از رونالدو در جایگاه دوم جدول گلزنان این رقابت‌ها قرار گرفت. لازم به ذکر است که مسی این تعداد گل را در 133 بازی از چمپیونزلیگ به ثمر رسانده است.
همچنین مسی برای اولین بار پس از سال 2013 موفق به گلزنی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شد! فوق ستاره بارسا آخرین بار در این مرحله دروازه پاری‌سن‌ژرمن را باز کرده بود.
 

رونالدو فوق ستاره بیانکونری که تیمش با شکست غیرمنتظره مقابل آژاکس از ادامه این رقابت‎‌ها باز ماند، تک گل تیمش را به ثمر رساند و با 126 گل زده نفر اول گلزنی در تاریخ لیگ قهرمانان اروپا است.
از سوی دیگر کریس رونالدو در این فصل لیگ قهرمانان  4 گل با ضربه سر به ثمر رسانده که این رکورد از همه تیم‌ها بیشتر است. وی برای اولین بار در طول دوران حرفه‌ای فوتبالش در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان از دور مسابقات کنار رفت.

تگ ها


ویدئو لیگ قهرمانان اروپا کریستیانو رونالدو لیونل مسی کریستیانو رونالدو لیونل مسی منچستر یونایتد آژاکس یوونتوس بارسلونا UEFA Champions League فوتبال