رونالدو در مسیر جدایی از یوونتوس

بحران اقتصادی باشگاه ها ناشی از شیوع کرونا و تعطیلی فوتبال می تواند باعث جدایی رونالدو از یوونتوس شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آینده کریستیانو رونالدو در یوونتوس مبهم به نظر می رسد و مشخص نیست که فصل بعد او همچنان پیراهن این باشگاه را به تن خواهد کرد یا خیر. یوونتوس دو سال پیش او را با رقم ۱۱۲ میلیون یورو از رئال به خدمت گرفت و برای پرداخت دستمزد ۲۰ میلیون یورویی خالصش در سال، مجبور به فداکاری های مالی زیادی شده است.

تعطیلی فوتبال و احتمال نیمه تمام ماندن سری آ به دلیل شیوع کرونا منابع درآمدزایی یوونتوس را مسدود کرده است و کار به جایی رسید که باشگاه برای حفظ توازن مالی، از بازیکنان خواست که به کاهش دستمزدشان برای ۴ ماه آینده رضایت دهند و این اتفاق نیز رخ داد.

طبق ادعای ایل مساجرو، ضرر اقتصادی ناشی از تعطیلی فوتبال، ادامه دار خواهد بود و حتی با از بین رفتن کرونا نیز باشگاه ها نسبت به گذشته شرایط مالی ضعیف تری خواهند داشت و برای مثال باشگاه یوونتوس به طور قطع قادر به پرداخت کامل دستمزد رونالدو برای فصل بعد نخواهد بود.

فوق ستاره پرتغالی و سران یوونتوس باید یک بار دیگر پای میز مذاکره بنشینند و در مورد ادامه همکاری به توافق برسند. رونالدو برای ماندن باید از بخشی از دستمزدش صرفنظر کند و در غیر این صورت مقصدی دیگر برای خود انتخاب کند.

او فصل جاری ۲۵ گل در تمام رقابت ها برای یوونتوس به ثمر رسانده و ستاره اول تیمش محسوب می شود.

بیشتر بخوانید:
مسی تایید کرد: کاهش ۷۰درصدی دستمزد بازیکنان بارسا
روزی که رونالدو برای یوونتوسی‌ها iMac خرید
بمب خبری فرانسه؛ پپ و ژاوی روی نیمکت PSG

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس رونالدو یوونتوس فوتبال