رونالدو: در گروه بسیار سختی قرار داریم

کاپیتان حریف ایران در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به این نکته اذعان کرد که تیمش در گروه سخت و دشواری قرار گرفته است ......

کاپیتان حریف ایران در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه به این نکته اذعان کرد که تیمش در گروه سخت و دشواری قرار گرفته است.

تیم ملی فوتبال پرتغال هرگز فاتح جام جهانی نشده و بهترین عنوان قهرمان جام ملت‌های 2016 اروپا در جام‌های جهانی کسب رده سوم در سال 1966 میلادی در انگلیس بوده است. در عین حال کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال معتقد است که این تیم، تیمِ محبوب و پرطرفداری در جام جهانی 2018 روسیه جهت کسب عنوان قهرمانی نیست.

کریستیانو رونالدو در این رابطه گفت: می‌دانیم که تیم محبوب جام جهانی فوتبال نیستیم. باید واقع‌بین باشیم و بازی به بازی پیشروی کنیم. در فوتبال هیچ چیز غیرممکن نیست.

کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال ادامه داد: ما مرحله بسیار سخت گروهی را داریم، اما پرتغال باید با همین ترکیب اهداف بزرگی را تعیین کند و اطمینان دارم که با تمام توان تلاش خواهیم کرد. می‌توانم با اطمینان بگویم تیم ملی فوتبال پرتغال همانند جام ملت‌های 2016 اروپا در جام جهانی 2018 روسیه تا پایان با تمام توان مبارزه می‌کند. باید ببینیم چه نتایجی برای ما رخ خواهد داد.

تیم ملی فوتبال پرتغال در گروه B جام جهانی 2018 روسیه با اسپانیا، ایران و مراکش همگروه است. رویارویی ایران و پرتغال 4 تیر ماه در ورزشگاه شهر سارانسک جمهوری موردویا خواهد بود.

تگ ها


جام جهانی 2018 پرتغال فوتبال