رونالدو دلتنگ اسپانیا و پرتغال نیست؛ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا....

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا.

به گزارش خبرنگار مدال، اهم اخبار امروز از فوتبال اروپا و جهان را در این بسته خبری می‌خوانید:
- به گزارش Evening Standard: منچستر یونایتد بند تمدید قرارداد یک ساله آندریاس پریرا را فعال کرده است که او را تا پایان فصل 2019/20 در باشگاه نگه می‌دارد.
- منچستر یونایتد آماده است تا در تابستان پیش رو با پیشنهادی 80 میلیون پوندی، جیدون سانچو، وینگر انگلیسی دورتموند را به خدمت گیرد.
- اسپورت نوشت: لیل قیمت نیکولاس پپه را بین 50 الی 80 میلیون یورو تعیین کرده ولی رئیس این باشگاه تاکید کرده که تا تابستان قیمت بازیکن بالاتر می‌رود. بارسا از جمله باشگاه هایی است که بازیکن را می‌خواهد.
- پست اینستاگرام پویول به مناسبت خداحافظی فن خال از دنیای مربیگری: "مرسی مستر به خاطر همه چیزایی که بمن یاد دادی، به خاطر اعتمادی که بهم کردی و فرصتی که بهم دادی تا یک رویا را به واقعیت تبدیل کنم. شاید بدون تو هیچی مثل الان نبود. مرسی. برات در مرحله جدیدت آرزوی موفقیت می‌کنم رفیق."
 

رونالدو دلتنگ اسپانیا و پرتغال نیست؛ بسته خبری فوتبال خارجی

- کریستیانو در مصاحبه با DAZN: من دلتنگ پرتغال یا اسپانیا نیستم ولی دوستان زیادی در آنجا داشتم. باشگاه بزرگی را ترک کردم که به من همه چیز داد.
- اولاس ( رئیس لیون): "بارسا از ما خیلی قوی‌تر است ولی ایمان دارم که تیمم می‌تواند شگفتی ساز باشد."
- آ اس نوشت: قرارداد فرمائلن 30 ژوئن 2019 به پایان می‌رسد و آخر فصل باشگاه را ترک می‌کند. والورده می‌خواهد با او تمدید کنند ولی باشگاه با توجه به وضعیت فیزیکیش همچین قصدی ندارد.
- یوفا محرومیت سه جلسه ای لاکازت را یک جلسه کاهش داد و به این ترتیب لاکازت مشکلی برای همراهی ارسنال مقابل رن ندارد.
 

رونالدو دلتنگ اسپانیا و پرتغال نیست؛ بسته خبری فوتبال خارجی

- تانکردی پالمری (بین اسپورت): رئال مذاکراتش را با ایکاردی ادامه می‌دهد و آماده پرداخت مبلغ مورد نیاز برای به خدمت گرفتن اوست.
- مارکاک اولین کاری که زیزو بعد از بازگشتش انجام داد تماس با راموس بود تا تمام جزئیات بازگشتش را توضیح بدهد. همچنین پرز قبل از انتخاب زیدان، راموس را مطلع کرد.
- در این فصل لوپتگی و سولاری از 46 بازی ممکن 14 بازی را با شکست به پایان رساندند درحالیکه زیدان در کل دوران مربیگری خود فقط 16 تا را باخت.
- الچیرینگویتو: زیدان به میلینکویچ ساویچ علاقمند است و قصد دارد هافبک صرب لاتزیو را به خدمت بگیرد.
- مارکا:مائوریتزیو پوچتینیو ديشب شاهد بازی جوانان بارسلونا و هرتابرلین در لیگ قهرمانان جوانان اروپا بود.