رونالدو دلیل اصلی جدایی از رئال را فاش کرد

کریستیانو رونالدو تابستان امسال در انتقالی پر حرف و حدیث، رئال را به مقصد یوونتوس ترک گفت و البته حاضر نشد از دلایل جدایی خود حرف بزند ......

کریستیانو رونالدو تابستان امسال در انتقالی پر حرف و حدیث، رئال را به مقصد یوونتوس ترک گفت و البته حاضر نشد از دلایل جدایی خود حرف بزند.

به گزارش مدال، رونالدو پس از 9 سال درخشان و خاطره انگیز با رئال این تیم را ترک و با قراردادی 4 ساله به ارزش 112 میلیون یورو به یوونتوس پیوست. او سالانه 31 میلیون یورو از این باشگاه دستمزد می گیرد. رونالدو با درخواست باشگاه رئال در یک بیانیه، جدایی را تصمیم شخصی خود عنوان کرد اما حاضر نشد از دلایل واقعی آن حرف بزند.

4 ماه بعد، رونالدو در مصاحبه با فرانس فوتبال فاش کرد که به چه دلیل از رئال جدا شده است. مصاحبه ای که در جدیدترین شماره این مجله منتشر خواهد شد.

 

رونالدو در مورد دلیل جدایی اش از رئال گفت:« دلیل جدایی ام از رئال، فلورنتینو پرز بود. حس می کردم که در میان سران باشگاه به خصوص پرز، دیگر مقبولیت سابق را ندارم. دیگر از نگاه آنها بازیکن مهم و ارزشمند سابق نبودم.

در 4 یا 5 سال ابتدایی حضورم در رئال برای پرز شماره یک و بی جانشین بودم ولی سپس دیدگاهش نسبت به من تغییر کرد. او به من نگاه می کرد و در چشمانش می دیدم که دیگر روی من حساب نمی کند. برای پرز من دیگر یک بازیکن اصلی، تاثیرگذار و غیر قابل جایگزین نبودم.»

 

رونالدو استعفای زیدان را در تصمیمش بی تاثیر می داند:« برای جدایی از رئال بسیار تعمق کردم. وقتی اخبار جدایی ام منتشر می شد، رئیس باشگاه هیچ تلاشی برای حفظ من نکرد و این حس به من دست داد که او نیز با رفتن من موافق است. زیدان؟ استعفای او هیچ تقشی در جدایی من نداشت هرچند که او را در این زمینه مطلع کرده بودم.»

 

رونالدو در مورد پیوستنش به یوونتوس گفت:« مطمئنا یوونتوس را به خاطر پول انتخاب نکردم. اگر نیتم از جدایی، پول بود که به چین می رفتم چون 5 برابر به من دستمزد می دادند. یوونتوس واقعا بیش از هر باشگاهی خواهان جذب من بود و بهترین گزینه ممکن برای من شد.»

 

توپ طلا:« واضح است که خودم را شایسته توپ طلا می دانم. رسیدن به ششمین توپ طلا یکی از اهداف من در سال های پیش رو است.»

 

اتهامات اخیر در مورد تجاوز جنسی:« واضح است که این موضوع روی زندگی من تاثیر گذاشته است. من یک نامزد جدید دارم و چهار فرزند. مادری که پیرتر شده و برادر و خواهرانی که به من بسیار نزدیکند. حقایق در این زمینه بالاخره روشن خواهند شد و قول می دهم از کسانی که مرا متهم کرده اند، انتقام بگیرم. من یک انسان و یک ورزشکار نمونه و الگو هستم.»

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال