Banner

رونالدو دلیل اصلی خود برای جدایی از رئال مادرید را افشا کرد

کریستیانو رونالدو شب گذشته در جریان مراسمی از دلیل اصلی خود برای جدایی از رئال مادرید و پیوستنش به یوونتوس پرده برداشت....

به گزارش مدال؛ «کریستیانو رونالدو» تابستان گذشته با قراردادی 100 میلیون یورویی از رئال مادرید به یوونتوس پیوست، آنهم در حالی که در زمان حضورش در مادرید رکوردهای بسیاری را شکست و در پنج سال به تیم کمک کرد تا چهار بار قهرمان اروپا شود.

او دیشب در مراسمی در مادرید جایزه ورزشکار اسطوره‌ای نشریه «مارکا» را دریافت کرد و دلایل ترک رئال مادرید را توضیح داد: «سال گذشته با ترک مادرید کمی تغییر کردم، پس از آنچه با رئال مادرید بردم به انگیزه جدیدی نیاز داشتم. به تغییر نیاز داشتم تا فوتبالم را نشان دهم زیرا فکر می‌کنم هنوز توانایی بالایی دارم. من هنوز احساس می‌کنم انگیزه بالایی دارم. قطعا بردن جام‌ها را دوست دارم. سال گذشته به لطف خدا سه جام بردم: سوپرجام ایتالیا، سری‌آ ایتالیا و لیگ ملت‌های اروپا و سال خوبی داشتم.»

کریس در ادامه درباره شهر مادرید هم صحبت کرد و گفت: «9 سال در مادرید زندگی کردم، من بخش بزرگی از زندگی‌ام را اینجا بودم، تنها از فوتبال صحبت نمی‌کنم و صحبت من کلی است. گذشته پاک نمی‌شود و برای همین من هنوز در مادرید یک خانه دارم و به اینجا سر می‌زنم. اینجا دوستانی دارم. مادریدی شهری است که عاشقش هستم.»

رونالدو در ادامه افزود: «مارسلو در مادرید به شدت خوشحال است. من با او رابطه خوبی دارم و بسیار با هم صحبت می‌کنیم. با کاسمیرو، په‌په و کوئنترائو هم رابطه خوبی دارم. دلم برای مارسلو تنگ شده است.»

کریستیانو درباره لیگ قهرمانان اروپا هم صحبت کرد: «یوونتوس، رئال مادرید و بارسلونا همیشه به دنبال آن هستند اما هر سال فقط یک برنده داریم. به بارسلونا برای مثال نگاه کنید که با کلی هزینه و بازیکن فوق‌العاده در پنج سال گذشته قهرمان نشده است. یوونتوس قطعا امسال هم برای قهرمانی در این جام می‌جنگد اما عوامل زیادی در این خصوص تاثیرگذار هستند. یوونتوس این عنوان را خواهد برد، اگر امسال نباشد امیدوارم سال بعدی قهرمان شویم.»

بیشتر بخوانید:

رونالدو: نیمار در پاریسن‌ژرمن می‌ماند

تگ ها


کریس رونالدو رونالدو رئال مادرید رونالدو مارکا جدایی رونالدو از رئال دلیل جدایی رونالدو از رئال کریستیانو رونالدو یوونتوس رئال مادرید سری آ لالیگا فوتبال