رونالدو: دلیل خامس برای جدایی را درک می کنم

کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، اظهار امیدواری کرد که خامس رودریگس در سانتیاگو برنابئو بماند اما تاکید کرد که اگر این ستاره پرتغالی بخواهد به تیم دیگری برود، تصمیم او را درک می کند ......

کریس رونالدو، ستاره رئال مادرید، اظهار امیدواری کرد که خامس رودریگس در سانتیاگو برنابئو بماند اما تاکید کرد که اگر این ستاره پرتغالی بخواهد به تیم دیگری برود، تصمیم او را درک می کند.​​​​​​​

به گزارش مدال و به نقل از "ورزش سه"، با حضور زین الدین زیدان روی نیمکت رئال مادرید، خامس جایگاهش در ترکیب اصلی را از دست داد و همین مسئله باعث شد تا شایعات زیادی در مورد آینده این بازیکن مطرح شود. 

در حالی که هنوز مشخص نیست این ستاره کلمبیایی چه تصمیمی برای آینده اش خواهد گرفت، رونالدو اعلام کرد که دوست دارد این بازیکن در رئال بماند.

او در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی گفت:" خامس دلایل خودش را دارد و باید به آنها احترام بگذاریم. اگر او احساس خوشحالی نمی کند و به دنبال چیزهای بیشتری است، باید به دنبال بهترین شرایط برای خودش باشد.

اگر او نظر من را بخواهد، به او خواهم گفت که بماند. واضح است که او ناراحتی هایی دارد و بهترین چیز برای او این است که بیشتر بازی کند اما این چیزها خیلی شخصی هستند.

او پتانسیل بازی برای رئال مادرید را دارد اما او دلایل خودش را دارد و باید به آن احترام گذاشت."

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال