رونالدو: دوران من تمام نشده است

فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید به بازنشستگی فکر نمی کند. کریستیانو رونالدو که در سال ۲۰۱۷ موفق شد ......

 فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید به بازنشستگی فکر نمی کند. 

کریستیانو رونالدو که در سال ۲۰۱۷ موفق شد همراه با رئال مادرید فاتح لالیگا و لیگ قهرمانان شود و جوایز فردی از جمله توپ طلا را هم تصاحب کرد در جدیدترین مصاحبه اش بار دیگر از انگیزه اش برای باقی ماندن در بالاترین سطح طی سال های آینده صحبت کرده است. 

رونالدو که روز دوشنبه گذشته ۳۳ سالگی اش را جشن گرفت به مجله GQ گفته:

از لحاظ زندگی شخصی دوران فوق العاده ای را سپری می کنم. خانواده من در حال رشد است و خیلی خوشحال هستم. از نظر زندگی حرفه ای در دو سال اخیر همه چیز خوب پیش رفته و جام های زیادی را فتح کردم. احساس می کنم می توانم برای مدتی طولانی در بالاترین سطح فوتبال باقی بمانم. 

زندگی از هر نظر یک چالش است و من سعی می کنم از نظر جسمانی در بهترین وضعیت باقی بمانم چون این موضوع در حرفه من مهم است. باید همیشه از نظر بدنی ۱۰۰ درصد آماده باشم. برای این کار باید از خودگذشتگی بکنم. الان نمی توانم بعضی کارهایی که در ۲۰ سالگی می کردم را انجام دهم. همین جزئیات کوچک تفاوت را رقم می زنند. 

من بسیار جاه طلب هستم. مردم باید به دنبال رویاهایشان بروند. من به دنبال رویای خودم رفتم و می خواهم باز هم پیشرفت کنم و به اهداف بیشتری دست یابم. لحظات بیادماندنی را در دوران فوتبالم تجربه کردم اما نمی توانم از لحظه خاصی نام ببرم. بیشتر سعی می کنم روی زمان حال تمرکز کنم. 

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو فوتبال