رونالدو: دوست دارم کوتینیو به رئال بیاید

رونالدو نازاریو دالیما، فوق ستاره سابق رئال مادرید در مصاحبه جدید خود از گذشته و روزهای حضورش در این باشگاه گفت ......

 رونالدو نازاریو دالیما، فوق ستاره سابق رئال مادرید در مصاحبه جدید خود از گذشته و روزهای حضورش در این باشگاه گفت.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، رونالدو سال 2002 از اینتر به رئال پیوست و 5 فصل در این تیم حضور داشت. او ژانویه 2007 پس از مشکلاتی که با کاپلو پیدا کرد، ترجیح داد راهی میلان شود.

رونالدو در مصاحبه با اوندا سرو گفت:" 10 سال اول فوتبالم خیلی بد تمرین می کردم که این مساله در مصدومیت هایم نقش مهمی داشت. مربیان از من توقع داشتند مثل روبرتو کارلوس و کافو بدوم در حالیکه این درست نبود. به خاطر همین نگاه بود که به مصدومیت های شدیدی دچار شدم.

 

در رئال دو بار 15 دقیقه دیر به تمرینات رسیدم که بار اول، آریگو ساکی(مدیر ورزشی وقت رئال) با من به تندی صحبت کرد و مرا جریمه کرد و بار دوم به او گفتم که یا بحث یا جریمه؛ یکی را انتخاب کن.

 

فلورنتینو پرز(رئیس رئال) در مقطعی به من توصیه کرد که بیشتر در خانه بمانم و فیگو را برایم مثال زد و به او با احترام گفتم که اگر من هم همسری چون همسر فیگو داشتم، بیشتر در خانه می ماندم!

 

در رئال رابطه فوق العاده ای با دل بوسکه داشتم. با او در اولین فصل حضورم در رئال قهرمان لالیگا شدیم و سپس پرز او را اخراج کرد. بهترین فصلم در رئال با دل بوسکه بود. بدترین هم با کاپلو در سال 2006 که اصلا او را قبول ندارم."

 

کریستیانو یا مسی؟ من به کریستیانو، مسی و نیمار، لوئیس سوارز را هم اضافه می کنم ولی کریس را به همه ترجیح می دهم چون او بازیکن رئال مادرید است. معتقدم نیمار آینده درخشانی دارد و حرف های بیشتری از او خواهیم شنید.

از برزیلی های حال حاضر، پس از نیمار بازی کوتینیو(ستاره لیورپول) را بسیار می پسندم و دوست دارم او روزی به رئال ملحق شود.

هرگز فکر نمی کردم به خاطر مصدومیت فوتبال را کنار بگذارم."

تگ ها


فوتبال