رونالدو: شیلی و آلمان تیم های بسیار خوبی هستند؛ نمی توانستیم بهتر از این بازی کنیم

بعد از پیروزی ۴-۰ پرتغال مقابل نیوزیلند در آخرین بازی از مرحله گروهی جام کنفدراسیون ها، کریستیانو رونالدو اظهار اطمینان کرد که این تیم می تواند تا فینال رقابت ها پیش برود ......
بعد از پیروزی ۴-۰ پرتغال مقابل نیوزیلند در آخرین بازی از مرحله گروهی جام کنفدراسیون ها، کریستیانو رونالدو اظهار اطمینان کرد که این تیم می تواند تا فینال رقابت ها پیش برود ...

 بعد از پیروزی ۴-۰ پرتغال مقابل نیوزیلند در آخرین بازی از مرحله گروهی جام کنفدراسیون ها، کریستیانو رونالدو اظهار اطمینان کرد که این تیم می تواند تا فینال رقابت ها پیش برود.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، رونالدو با گلزنی مقابل نیوزیلند شمار گل های ملی خود را به عدد ۷۵ رساند و حالا به همراه پرتغال راهی نیمه نهایی جام کنفدراسیون ها شده و باید به مصاف آلمان یا شیلی بروند. کاپیتان پرتغال در پایان بازی گفت:

من به تیم کمک کردم، گل اول بازی را به ثمر رساندم و چند موقعیت دیگر هم داشتم. خیلی خوب بازی کردیم، می خواستیم پیروز شویم و نتیجه را در نیمه اول کسب کردیم. سخت بود که بهتر از این بازی کنیم چون چمن ورزشگاه چندان خوب نبود. می دانیم که تیم های شیلی یا آلمان در نیمه نهایی بسیار خوب خواهند بود، اما مطمئن هستیم و باید روی خودمان تمرکز کنیم.