رونالدو قبل از همه به تمرین می‌آید، بعد از همه می‌رود

آندره‌آ پیرلو سرمربی جدید یوونتوس به تمجید از اخلاق حرفه‌ای کریستیانو رونالدو ستاره بزرگ تیمش پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آندره‌آ پیرلو سرمربی جدید یوونتوس در مدت کوتاهی که از نشستنش روی نیمکت این تیم می‌گذرد شیفته اخلاق حرفه‌ای و روحیه تلاشگر کریستیانو رونالدو ستاره بزرگ تیمش شده و می‌گوید امیدوار است درخشش کریستیانو برای یووه به همین شکل ادامه داشته باشد. پیرلو در توصیف رونالدو می‌گوید او اولین کسی است که به تمرین یووه می‌آید و آخرین کسی است که جلسه تمرین را ترک می‌کند.

پیرلو در کنفرانس خبری پیش از بازی امروز یووه مقابل ناپولی گفت: " رونالدو سخت تلاش می‌کند. او اولین کسی است که وارد جلسه تمرینی می‌شود و آخرین کسی است که به خانه می‌رود. او به تیم شور و شوق تزریق می‌کند و این را در جریان بازی‌ها هم می‌شود دید. کریس فصل را خیلی خوب شروع کرده و من امیدوارم تا پایان فصل همینقدر عالی باشد".

سرمربی یوونتوس در ادامه صحبتهایش گفت: " امیدوارم رونالدو در هر بازی یکی دو گل بزند. او برای ما بازیکن واقعاً مهمی است. ما در رم یک بازیکن کمتر از حریف داشتیم و او تا پایان بازی به ما خیلی کمک کرد. کریستیانو برای همه بازیکنان یووه الگو است".

رونالدو در دو بازی تیمش در شروع فصل سری آ سه گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده و نقش مهمی در کسب ۴ امتیاز یووه از این دو بازی داشته.

بیشتر بخوانید:

دشمنی ادامه‌دار ابراهیموویچ با کریس رونالدو

۳۰۰ سال دیگر در مورد رونالدو حرف می زنند

 

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو آندره آ پیرلو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال