رونالدو: متاسفم که نمی‌توانم قول ۲۰ سال دیگر را بدهم

کریستیانو رونالدو در روز تولدش سی و شش سالگی اش راجع به سال‌های فوق العاده ای که پشت سر گذاشته و سال هایی که پیش رو دارد صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ستاره پرتغالی یوونتوس در ۳۶ سالگی، بالاخره نشانه هایی از آرام گرفتن را بروز داده و تلویحا به فرا رسیدن آخرین سال های خود در زمین چمن اشاره کرده است.

کریستیانو رونالدو در روز تولد سی و شش سالگی اش، در پیامی که در اینستاگرام منتشر کرد، ضمن تشکر از هواداران، از  ۲۰ سال سابقه فوتبال حرفه ای خود یاد کرد.

رونالدو در طول این دوران که او را از اسپورتینگ لیسبون به منچستر یونایتد و پس از آن رئال مادرید و سپس یوونتوس برد، نام خود را به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان ثبت کرده است.

در سنی که اغلب بازیکنان نشانه هایی از کند شدن و پا به سن گذاشتن را نشان می دهند و یا بازنشسته شده اند، رونالدو همچنان روی فرم است و نشانه ای از افت کردن را بروز ندارده. او در این فصل در ۲۳ بازی برای یوونتوس ۲۲ گل به ثمر رسانده.

رونالدو در پیام روز تولد خود نوشت: "۳۶ سالگی، باورکردنی نیست! انگار همه چیز تازه دیروز شروع شده، اما این سفر تا همین جا هم پر از ماجراجویی ها و داستان هایی است که باید به خاطر سپرد. اولین توپم، اولین تیم ام، اولین گلی که زدم... زمان خیلی زود می گذرد...

از مادیرا به لیسبون، از لیسبون به منچستر، از منچستر به مادرید، از مادرید به تورین، اما بالاتر از همه از اعماق قلبم به جهان... من هر چه که می توانستم کرده‌ام، هرگز پا پس نکشیدم و همیشه سعی کرده ام که بهترین خودم را ارائه کنم. در مقابل شما به من عشق و تحسین خود را، حضور و حمایت بی قید شرط خودتان را هدیه دادید. برای این هرگز نمی توانم به اندازه کافی از شما تشکر کنم. بدون شما نمی توانستم به اینجا برسم.

در حالی که سی و شش سالگی خودم و بیست سالگی حرفه ام به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای را جشن می گیرم، متاسفم که نمی توانم بیست سال دیگر از همین را به شما وعده بدهم. اما چیزی که می توانم به شما قول بدهم این است که تا زمانی که ادامه می دهم، هرگز کمتر از ۱۰۰ درصد را از من نخواهید دید.

بار دیگر به خاطر همه حمایت ها و پیام های مهربانانه شما در این روز از شما تشکر می کنم. برای من بسیار با ارزش است و شما جایگاهی ویژه در قلب من دارید."

باشگاه یوونتوس نیز با انتشار ویدیویی از برترین لحظات رونالدو در یووه، نوشت که او مدرک زنده ای است که نشان می دهد سن فقط یک عدد است.

بیشتر بخوانید:

حرکت تحسین برانگیز رئال مادرید در قبال رونالدو

پیرلو: هیچ چیزی من را از تعویض رونالدو منع نمی‌کند

 

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال