رونالدو مقابل میلان استراحت خواهد کرد؟

این احتمال وجود دارد که کریستیانو رونالدو در بازی پنجشنبه شب برابر میلان در ترکیب یوونتوس قرار نگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پنجشنبه شب بیانکونری در چهارچوب مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا به مصاف میلان خواهد رفت. یوونتوس در بازی ابتدای هفته خود در سری آ برابر هلاس ورونا شکست خورد و جایگاه خود را در صدر جدول به اینتر داد.

کریستیانو رونالدو در هفته های گذشته یکی از بهترین بازیکنان یوونتوس بوده و حتی در روز بد یووه مقابل هلاس ورونا نیز موفق به گلزنی شد تا در دهمین بازی متوالی سری آ دروازه حریفان را باز کرده باشد.

رونالدو اما در یکی دو ماه اخیر در اکثر بازی های یووه به عنوان بازیکن اصلی به میدان رفته و به گفته بسیاری همین موضوع باعث خستگی او شده است. از سمت دیگر مصدومیت جزئی این فوق ستاره پرتغالی از ناحیه زانو نیز مزید بر علت شده که شایعاتی درباره استراحت او در بازی برابر میلان مطرح شود؛ مائوریتزیو ساری نیز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی تیمش برابر میلان در این باره گفت: " من با او صحبت کرده ام و او به من گفت که اکنون احساس خوبی دارد. ما او را بر اساس بازی مورد ارزیابی خواهیم کرد."

با این وجود باید منتظر ماند و دید که آیا کریستیانو رونالدو در بازی برابر میلان به میدان خواهد رفت یا اینکه سرمربی ایتالیایی یووه به این فوق ستاره پرتغالی استراحت خواهد داد.

بیشتر بخوانید:

پیولی: حضور در نیمه نهایی برای میلان کافی نیست

اینتر ۰-۱ ناپولی: جنوبی‌ها در یک قدمی فینال کوپا ایتالیا

تگ ها


کریستیانو رونالدو آث میلان فوتبال جهان کریستیانو رونالدو آث میلان یوونتوس آث میلان-یوونتوس سری آ