رونالدو: منتظر کامبک یوونتوس باشید!

کریستیانو رونالدو در جدیدترین مصاحبه خود به هواداران یوونتوس امید داد اتلتیکو را شکست دهند....

کریستیانو رونالدو در جدیدترین مصاحبه خود به هواداران یوونتوس امید داد اتلتیکو را شکست دهند.

تیم یوونتوس این هفته در دیدار برگشت خود در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف اتلتیکو می‌رود.
کریستیانو رونالدو، بازیکن این تیم در گفت و گوی اختصاصی با تلویزیون یوونتوس گفت: من برای موفقیتم رمز خاصی ندارم و تمام علاقه و اشتیاقم متعلق به فوتبال است. فوتبال را بیشتر از هر چیز دیگری دوست دارم. از خودم در پرتغال، انگلیس و اسپانیا لذت می‌بردم و حالا هم از کاری که در ایتالیا انجام می‌دهم راضی هستم. گلزنی به من حس فوق‌العاده‌ای می‌دهد. فصل بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. صدر جدول در اختیار ماست، اختلاف امتیاز زیادی با ناپولی داریم و سوپرکاپ را هم از میلان بردیم. تمام تمرکز فعلی ما روی لیگ قهرمانان است.
او درباره لیگ قهرمانان گفت: به قابلیت‌هایمان اطمینان داریم و می‌خواهیم شبی فوق‌العاده در تورین داشته باشیم. باید درباره این دیدار مثبت فکر کنیم. قطعا به کمک هوادارانمان نیاز داریم. کاملا آماده بازی هستیم و بازیکنان ‌می‌خواهند تمام تلاششان را انجام دهند. همه می‌دانند اتلتیکویی‌ها چقدر قوی هستند و تا چه اندازه در دفاع عالی کار می‌کنند. فوتبال همین‌گونه است. ما انتظار نداشتیم بازی رفت را ۲-۰ ببازیم اما هر اتفاقی ممکن است و ما می‌خواهیم در استادیوم خانگی‌مان کنار هواداران پاسخ خوبی به رقیب بدهیم.
رونالدو در پایان گفت: آماده بازگشت یوونتوس باشید. می‌خواهیم مقابل اتلتیکو کامبک داشته باشیم و برای هوادارانمان یک شب خاص بسازیم.