رونالدو: من الگویی از یک بازیکن حرفه‌ای هستم

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید پس از گلزنی در پیروزی قاطعانه کهکشانی در خانه بوروسیا دورتموند پاسخ منتقدانش را داد ......

مهاجم پرتغالی تیم فوتبال رئال مادرید پس از گلزنی در پیروزی قاطعانه کهکشانی در خانه بوروسیا دورتموند پاسخ منتقدانش را داد.

به گزارش مدال به نقل از  خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه مارکای اسپانیا، در شبی که رئال مادرید به روند ناکامی هایش برای کسب پیروزی در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک پایان داد و اولین برد خود را در خانه دورتموند با نتیجه 3 بر یک کسب کرد، کریستیانو رونالدو دو گل به ثمر رساند تا ناکامی اش برای گلزنی در دو هفته اخیر لالیگا را به دست فراموش بسپارد. علاوه بر این او به منتقدانی که در چند وقت اخیر توانایی های او را زیر سؤال برده بودند، پاسخ داد.

رونالدو که شروع فصل جاری برای او به خاطر محرومیت 5 جلسه ای اش در رقابت های داخلی و پس از آن ناکامی برای گلزنی در لالیگا تلخ آغاز شد، پس از مسابقه ای که گل های او به پیروزی قاطع کهکشانی کمک کرد، به شبکه «آرتس مدیا» گفت: به نظر می رسد که من در تمام بازی ها دقیقاً باید نشان دهم که چه کسی هستم. من از طرز تفکری که مردم درباره ام دارند حیرت می کنم. آمار من خودش همه چیز را درباره ام می گوید؛ اینکه من الگویی از یک بازیکن حرفه ای هستم و همیشه با ذهنی باز بازی می کنم. انتقادات دارد بدتر می شود.

رونالدو ادامه داد: قبل از بازی ما درباره اینکه در دورتموند چگونه باید بازی کنیم تا ببریم حرف زدیم. همان کاری را انجام دادیم که سرمربی خواسته بود. تیم ما فوق العاده کار کرد، موقعیت گلزنی ساخت. زدن سه گل در در دورتموند کار آسانی نیست. ما خوب بازی کردیم.

با تمدید شدن قرارداد بازیکنان مانند ایسکو و مارکو آسنسیو، حالا همه منتظر تمدید قرارداد رونالدو هستند، قراردادی که تا ماه ژوئن 2021 اعتبار دارد.

مهاجم پرتغالی کهکشانی ها در این خصوص عنوان کرد: سؤال خوبی است. این اتفاقات طبیعتاً رخ می دهند اما شاید رئیس باشگاه بهتر از من بتواند به این سؤال جواب بدهد. من خوشحالم و از بازی ام لذت می برم. مردم هر روز در نقاط مختلف جهان درباره من صحبت می کنند. من اما برای فوتبال و خانواده ام زندگی می کنم نه برای رسانه ها. گاهی اوقات این داستان ها در پرتغال، اسپانیا و آلمان شکل می گیرند. مردم درباره شما حرف می زنند چون دارید کارهای بزرگی انجام می دهید.

 

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید UEFA Champions League فوتبال