Banner

رونالدو: من و مسی بخشی از تاریخ فوتبال هستیم

لیونل مسی و کریستیانو رونالدو دو ابرستاره فوتبال جهان، امشب چندین بار درگوشی با یکدیگر صحبت کردند...

به گزارش مدال، مراسم انتخاب بهترین‌های اروپا امشب به پایان رسید و در نهایت ویرجیل فن دایک، مدافع هلندی لیورپول بالاتر از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به عنوان بهترین بازیکن فصل اروپا انتخاب شد. اما در طی مراسم لیونل مسی و رونالدو که کنار یکدیگر هم نشسته بودند، چندین بار در گوش یکدیگر صحبت کردند و بی‌شک هواداران فوتبال علاقه زیادی دارند بدانند چه صحبت‌هایی بین این دو فوق ستاره دنیای فوتبال رد و بدل شده است.

کریستیانو رونالدو در ابتدا گفت: "اولین فصل حضور خود در ایتالیا؟ سال ویژه‌ای را در این کشور سپری کردم. رابطه‌ ام با لیونل مسی؟ ما 15 سال است در کنار یکدیگر روی سن حضور پیدا می‌کنیم. رسیدن به این موقعیت کار آسانی نیست اما ما قطعاً رابطه خوبی با یکدیگر داریم."

مجری از رونالدو پرسید آیا امشب زمان خوبی برای شام خوردن است؟ رونالدو در پاسخ گفت: "ما هنوز با هم شام نخورده‌ایم اما این پیشنهاد خوبی است. این اتفاق می‌تواند رخ بدهد زیرا هم همسر من و هم لیونل مسی آرژانتینی هستند. ما یکدیگر را به سمت جلو سوق می‌دهیم و اینکه بخشی از تاریخ فوتبال هستیم اتفاقی خوشایند است. رقابت خوبی بین ما در دنیای فوتبال وجود دارد و این موضوعی طبیعی و خوب است. باید بگویم که رابطه بسیار خوبی با لیونل مسی دارم."

اخبار مرتبط:

ویرجیل فن دایک مرد سال فوتبال اروپا شد

تگ ها


رونالدو مسی مراسم بهترین‌های اروپا فوتبال جهان شام مشترک مسی رونالدو کریستیانو رونالدو لیونل مسی یوونتوس بارسلونا UEFA Champions League فوتبال